Vlastní wellness

0
7
Reklama

Tipy na vlastní wellness, nebo jako utopit stres v koupelně

Práce domácnost nákupy, škola, sport … Den umí být někdy během na dlouhou trať s pořádnou dávkou napětí. Pro relax však už netřeba chodit daleko. Vlastní wellness, ve kterém stresu vezmete dech, můžete mít přímo v koupelně.

Co dokáže vana

Pokud rádi lenošíte ve vaně, pravděpodobně oceníte, že ty současné už nejsou "jen pasivní nádobou, do které se ponoříte. Hydromasážní systém působí pomocí proudů vody, což vytváří čerpadlo. Přes trysky umístěné na boku, v oblasti zad a chodidel masírují tělo a uvolňují svaly. Do některých modelů je hydromasážní systém zabudovaný automaticky, u jiných ho výrobci nabízejí jako doplňkové vybavení, proto si rozmístění trysek můžete vyskládat i na míru. Hydromasáž bývá často kombinována s tzv. air masáží. Bublinky vzduchu vyráběné kompresorem přitom jemně prokrvují pokožku. K odpočinku samozřejmě patří i pohodlná provoz a údržba. Moderní hydromasážní vany se automaticky vysuší, vydezinfikují systém trubek, dohrál vodu, zahrají oblíbenou skladbu a vytvoří náladové osvětlení (chromoterapie).

Ve společnosti sprchy

Dáváte přednost sprše, ale požitků domácího wellness se odmítáte vzdát? Ani se nevzdávejte! Hydromasážní sprchové panely mají také několik trysek, přes které voda proudí s různou intenzitou. Nechybí hlavová sprcha s více režimy, ideální je její kombinace s ruční sprchou. Takové panely se většinou vyrábějí z nerezavějící oceli nebo bezpečnostního skla, ale výjimkou už není ani odolné exotické dřevo. Ani sprchový relaxační variantu neobcházejí technické a designové vychytávky. Ovládání je stále intuitivnější, dotykové. Praktické pohodlí se do nich také vkradlo. najdete varianty se sklopným sedadlem a odkládací poličky jsou již samozřejmostí. Jako součást větších systémů a boxů vás překvapí párou, vůněmi a udělají vám pár scén. Naštěstí jen těch světelných.

Reklama