Výběr sedačky

0
3
Reklama

Výběr sedačky není o kompromisech. Kde najdete tu svou vysněnou?

Objevili jste krásnou sedačku, ale když jste se podívali na její rozměry přišli jste na to, že se vám do pokoje nevejde nebo je příliš malá? Nebo ještě hůře, máte atypický tvar pokoje a nemůžete najít žádnou, která by tam sedla ještě lépe než vy na ni?

Nuže, jak by řekl klasik: "Ale to je nemilé, velice nemilé." Vy se však tím nemusíte trápit, odpovědí pro vás jsou sedačky na míru. Sami si vyberete tvar, materiál, barvu či vzor a vaše pokoj pak určí rozměry sedačky.

Jak to funguje?

Vše bude podle vás, vy budete tvůrce své sedačky, aniž byste museli pohnout byť jen prstem při její výrobě. Jediné, co musíte udělat je pohnout metrem a změřit si potřebné rozměry. Následně navštívíte stránku Sedackynamieru.sk, kde si vyberete z více než 100 modelů. Najdete zde rohové sedačky, U-kulicka či klasické rovné. Vyberete si materiál – prosíte si kůži nebo látku? Je to na vás. Zvolíte si materiál a barvu, která se vám nejvíce líbí a hodí do obýváku. A kromě toho si vyberete i druh dřeva či vzhled nábytkových nožiček. Stále to není úplně podle vašich představ? Nahrajte váš náčrt na stránce Sedackynamieru.sk a po vzájemné konzultaci, budete mít sedačku, jakou jste si sami navrhli. Bude z vás designér sedačky.

Pouze sedačky?

Ne, vyrobit na míru si nemusíte jen sedačky. Mohou to být i postele, židle, křesla, lenošky či pohovky na míru. A postup je opět stejný – vyberete si model, který se vám nejvíce líbí, materiál, texturu, jeho barvu a ostatní doplňky. Už se nemusíte rozhodovat v obchodě, mezi pohovkou krásných tvarů ve špatné barvě a pohovkou v dokonalé barvě, ale ne s takovým atraktivním designem. Nebuďte spokojený pouze na 50%, buďte spokojený na 100%.

Čekáte, že budete muset platit zálohu, když si zadáte návrh své sedačky na míru? Zde se toho nedočkáte. Platíte až tehdy, když vaše nová pýcha dorazí ke vám domů. A jak je to s dopravou? Za tu neplatíte, na celém území Slovenska je zdarma. Navíc na výrobky od tohoto slovenského výrobce dostanete 5 let záruky. Takže za svou prací si skutečně stojí.

Řekněte ne kompromisem, potěšte sebe a svůj domov sedačkou, která bude podle vašich představ. Úplně. Kompromisy jsou někdy dobrá věc, ale při sedačkách na míru nemusíte dělat žádné kompromisy.

Reklama