Vydařená rekonstrukce této koupelny vás nakopne

0
6
Reklama

Plánujete i vy rekonstrukci koupelny? Jaro je přesně tím obdobím, které si velké změny jednoduše ptá. My vám dnes takovou jednu přiblížíme.

Aniko je matka dvou dětí, milující manželka , vášnivá fotografka a kreativní duše. Na svém blogu plném inspirací na konci roku představila krok po kroku povedenou rekonstrukci své koupelny. Zapojila se totiž do populární soutěže zvané „One room challenge“ (překl. Výzva jednoho pokoje), kdy se rozhodla pro působivou předělávku staré, nudné koupelny . Trvalo 6 týdnů, dokud bylo dílo dokončeno a vy si ho dnes můžete prohlídnout.

Světlezelené stěny, ošklivá podlaha, tmavé skříňky a prožitá plastová sanita potřebovali nové nakopnutí . Rekonstrukcí prošla podlaha, která dostala moderní nádech díky opakovanému bílo-černému vzoru, přibyla nová toaleta i hluboká akrylová vana se skleněnou zástěnou namísto obyčejného závěsu. Příjemný efekt vytváří i městský styl bílých dlaždic zvaných „subway tile“ nad vanou a také dřevěné detaily na skříňce, ramínkách i stropě. Původní mini šatník se zbavil dveří a zůstal jen otevřený úložný prostor a klasické dveře nahradily posuvné. Zelené stěny nahradila zářivá bílá, která prostor opticky otevřela a do dokonalosti stačil už jen kousek zeleně. My dáváme palec nahoru!

Reklama