Zrcadlo, klenot, který dodá šmrnc každé koupelně

0
12
Reklama

Existuje obrovské množství způsobů, jak navrhnout koupelnu. Od obkladů, přes její rozvržení, výběr barev až po volbu příslušenství. Co ale v žádné koupelně nechybí, je právě zrcadlo.

Pokud jde o výzdobu, ale i praktické a funkční využití, zrcadla jsou v koupelně nutností. To však ani náhodou neznamená, že musí být obyčejné. To ani náhodou! Právě naopak, zrcadlo může být prvkem, který udá koupelně styl a směr, kterým se bude celý její design ubírat.

 Zde jsou naše nejoblíbenější koupelnové zrcadlo nápady:

Kombinujte

Vytvořte v koupelně originální vzhled tím, že použijete dva nebo i tři druhy, barvy, velikosti a tvary zrcadel. Nejčastěji se tato kombinace vytváří, pokud máte dvojité umyvadlo. V případě, že je mezi vámi a partnerem velký výškový rozdíl nebo máte doma i děti, zrcadla zavěste do výšky, která vám vyhovuje.

Středobod pozornosti

Jeden z našich oblíbených koupelnových tipů týkajících se zrcadel je nechat ho na stěně vyniknout. Ideální, pokud bude mít netradiční tvar nebo bude mohutné zda jeho rám bude bohatě zdobený. Je to perfektní způsob, jak přidat do koupelny luxusní styl, a to i bez dalších ozdob a doplňků.

Přiznané upevnění

Převážná většina zrcadel je zavěšena na stěně tak, že upevnění je skryté za plochou zrcadla. Co tak ukázat ho? Velmi trendové jsou dnes zrcadla se skandinávským designem, které se na stěnu upevňují pomocí lana nebo koženého popruhu – jakého si opasku. Jde skutečně o velmi zajímavou estetiku.

S přidáním světla

I jednoduché zrcadlo může působit kouzelně s přidáním podsvícení. Koupit si můžete zrcadlo s již zabudovaným osvětlením nebo si ho přidat sami dle vašeho výběru. Takové zrcadla jsou pak ideální pro pány na holení a pro dámy při líčení. Doporučujeme je do koupelen, kde není dostatek přirozeného světla.

Reklama