Vysavač, který čistí podlahu i vzduch

0
2
Reklama

Nejen domácnosti s chlupatými domácími mazlíčky dobře znají nepříjemný pach, který při vysávání vzniká a pro který je tato domácí povinnost ještě méně příjemná. Nový vysavač Bosch BSGL 32015 s inovativním filtrem Bionic dokáže tyto obtěžující pachy zcela odbourat.

Filtr Bionic: Inspirace přírodou

Nový způsob filtrace je založen na odbourávání pachu přirozenou cestou podobně, jak se to děje iv přírodě, jen mnohem rychleji. Molekuly pachu, které vznikají při vysávání, jsou při průchodu filtrem obklopené a zachycené do částic krystalické struktury (tzv. Klatráty). Pach je tak izolován a odstraňován během celého vysávání.

Filtrační systém Bionic je až dvakrát účinnější než aktivní uhlíkový filtr – vzduch vyfukovaný z vysavače je tak svěží a díky filtru parfémovaný přírodní vůní i příjemně voňavý.

Hygiena je prioritou

Pro toho, komu při vysávání záleží především na hygieně nebo kdo má v rodině alergika, vybavil Bosch nová řada vysavačů GL-30 filtračním sáčkem MEGAFilt®SuperTEX s 3-násobnou filtrační vrstvou, která dokáže zachytit až 99% všech nečistot a jemných částeček prachu. Součástí filtračního sáčku je také speciální hygienický uzávěr, který při výměně sáčku zabrání jakémukoliv kontaktu s jeho obsahem.

Pro méně námahy

Aby bylo vysávání rychlejší a méně namáhavé, jsou vysavače Bosch BSGL 32015 vybaveny kolečkovou nasávací hubicí s přepínáním a šířkou sání až 260 mm. S rastrovou teleskopickou trubicí s posuvnou manžetou lze hravě vysát všechny rohy, prostor za nábytkem i pod pohovkou. Čištění čalounění zas usnadní speciální hubice a hubice na spáry.

Reklama