Bauknecht – inteligence v kuchyni

0
8
Reklama

Vestavěné kuchyňské spotřebiče, neuvěřitelný vynález moderní doby, bez kterého se dnes neobejde žádná domácnost. Značka Bauknecht, jako další člen rodiny Whirlpool, do nich vložila něco víc – v jejím spotřebičích se snoubí tři prvky moderní technologie … komfort obsluhy, ekologie a design.
Posláním značky Bauknecht je usnadnit každodenní život člověka. Do svých produktů tak vkládá množství inovativních nápadů, které z nich dělají jedinečných a stále praktičtějších domácích pomocníků. Díky tomu si vysloužila prestižní ocenění Plus X Award za High Quality and Design, čili Cenu za kuchyňskou inovaci 2010 od iniciativy LifeCare. K nejaktuálnějším novinkám značky Bauknecht patří:

PowerClean

Technologie PowerClean ™ umožňuje mytí silně znečištěného nádobí a připálených hrnců ve speciální zóně vysokotlakými tryskami spolu s mytím standardně znečištěného nádobí. Silně znečištěné nádobí tak netřeba namáčet, drhnout a ručně omývat před vložením do myčky. Flexibilní uspořádání nádobí v dolním koši zvyšuje kapacitu myčky až o 30%.

AutoSensor

Inteligentní senzorová technologie Autosenzor za vás pečlivě dohlíží a řídí celý proces přípravy jídel v troubě. Po vložení pokrmu do trouby senzor analyzuje jeho počáteční stav (teplotu, zmrazení, zchlazení nebo čerstvost) a požadavek, jak má pokrm vypadat ve finále (rozmražený, upečený, zapečený apod.).

Technologií Autosenzor byly vybaveny i indukční varné desky. Při vaření vody Autosenzor automaticky nastaví stupeň výkonu tak, aby k bodu varu došlo co nejrychleji. Po jeho dosažení vydá deska akustický signál a sníží stupeň výkonu.

GreenIntelligence ™

Stačí vložit nádobí dovnitř a myčka si sama zvolí optimální mycí cyklus tak, aby byla spotřeba vody, času a energie co nejnižší. Duální senzor během celého procesu monitoruje stupeň znečištění vody, plovoucích nečistot a tvorbu pěny. Získanou informaci předá každých 10 sekund do řídící jednotky, která automaticky přizpůsobí intenzitu, teplotu vody a čas mytí. Mycí cyklus se zastaví ve chvíli, kdy je nádobí perfektně vyčištěn.

GreenIntelligenceTM ProFresh

Díky této inovativní technologii, která neustále a přesně kontroluje teplotu a vlhkost v chladničce, zůstanou potraviny čerstvé až o 4-krát déle. Bez problémů si poradí i s kolísáním teploty, která je způsobena otevíráním dveří. Nové chladničky Bauknecht disponují také funkcí ProFresh 0 °, díky které lze uchovávat čerstvé maso a ryby při optimální teplotě 0 ° C ve vyhrazené části chladničky, a integrovanou technologií Microban, která nedovolí bakteriím a pachům ovládnout prostor chladničky

Reklama