Washi pásky – poznejte originální a stylovou součást interiérů

0
4
Reklama

Poznejte i vy novinku na trhu, která nenechá chladný žádný prostor. Páska vyráběna z japonského papíru se stává stále častěji součástí interiérů. Pro svůj styl, originálnost i praktičnost.

Původně vyráběli mucholapky, dokud tři kreativní ženy nepřišli s nápadem. Japonská firma Kamo používá k výrobě washi pásků kůru ze stromu Gampo, bambus a konopí. A výsledek? Množství barev, vzorů, ale i praktičnost.

Květinový dům

Pokud se vám nechce odlepovat etikety z lahví, použijte na jejich zamaskování washi pásky. Díky nim vytvoříte originální nádobu na sirup, vodu nebo vázu na květiny.
Nezapomeň!

Upomínka na stěně. Co nemáte každý den na očích, na to určitě zapomenete. Vytvořte si nástěnný zápisník pomocí kusu prkna, tabulové barvy, dřevěných kolíčků a washi pásek, které z něj udělají veselý doplněk vašeho interiéru.

Originální obyčej

Stříbrná barva kahance už rozhodně nemusí zůstat stříbrná. Oblepte jejich různými páskami a vložte do průhledných svícnů, kde se jejich barevnost bude násobit.

Nástěnná koláž

Pokud neradi vrtáte, ale rádi se obklopujete fotkami či obrázky, nezoufejte. Vytvořte si rám podle svých představ a upevněte tolik obrázků, kolik potřebujete. Koláže, které vznikají pomocí washi pásek, jsou originální a nepoškodí žádnou stěnu. Ideální pro děti.

Co kde je?

Lepení etiket je nepraktické. Pokud se změní obsah nádoby, etiketu musíte krkolomně seškrabávat zuby nehty. Vyměňte je proto za visačky, které vyrobíte pomocí provázku, kartonu a washi pásek. Kromě toho, že budou praktické, oživí vaše poličky svou barevností.

Reklama