Zakřivené televizory UHD

0
6
Reklama

Samsung rozšiřuje nabídku UHD a zakřivených televizorů. Potvrzuje tak vedoucí pozici na trhu

Samsung Electronics Co., Ltd., lídr v oblasti televizní techniky během osmi let, uvádí své první komerční zakřivené UHD televizory a představuje nové široké portfolio zakřivených a UHD televizorů pro rok 2014.

Prostřednictvím tří sérií UHD televizorů – S9, U9000 a U8500 – nabídne kompletní portfolio deseti UHD Smart TV ve velikostech od 50 "po 110" modely, a to jak se zakřivenou, tak plochou obrazovkou a první a největší zakřivený UHD TV na světě s úhlopříčkou 105 "a dalších celkem šest zakřivených TV.

Jako uznání vedoucí pozice v oblasti inovací, designu a inženýrství získal Samsung pro své portfolio televizorů šest ocenění CES 2014 za inovace.

Samsung udělal odvážný krok v nové éře TV zábavy propojením inovativního zakřiveného designu s UHD TV technologií. Zakřivená obrazovka propůjčuje videu reálné vlastnosti, kterých na plochých obrazovkách nelze docílit. Navíc širší zorné pole vytváří panoramatický efekt, díky kterému se obrazovka zdá ještě větší, než je. Zakřivený design vytváří vyváženou a sjednocenou pozorovací vzdálenost pro reálnější zážitek ze sledování as lepšími pozorovacími úhly a vyšším kontrastem z různých pozic.

Reklama