Zavlažujte vaši zahradu úsporně – ušetříte čas i peníze

0
0
Reklama

Hoďte časově náročné zavlažování zahrady za hlavu. Ušetřete čas – a také vodu! Snižte celkové náklady, uvolněte se a vychutnejte si vaši prosperující zahradu. Toto vše je možné díky Gardena Micro-Drip-systému.

Ruční zavlažování zahrady pomocí konvic je těžká práce a také způsob, který vede k nejistým výsledkem. Přesné, dobře vyvinuté a promyšlené řešení Gardena Micro-Drip-systém poskytne ve srovnání s jinými řešením nepřeberné množství výhod.

Závlaha Micro-Drip má dvě hlavní funkce, které ji řadí mezi skutečně dobré řešení. Zaprvé, jakmile byl systém správně nainstalován, zjednodušuje celý proces zavlažování. Vše, co musíte udělat, je buď otevřít vodovodní kohoutek nebo naprogramovat zavlažovací počítač Gardena a pak se systém o všechno postará sám. Za druhé, je to úsporný režim, který může ušetřit až 70% vody.

Micro-Drip-systém nasměruje vodu tam, kde je to nutné – na kořenové oblasti rostlin, což snižuje ztráty vody v důsledku odpařování. Kapkové zavlažování, zaměřené přímo na rostliny, také výrazně snižuje růst plevelů.

Správným naplánováním systému budou vaše květinové záhony, živé ploty, trávník a dokonce i vaše hrnkové rostliny na terase zavlažované tím nejefektivnějším možným způsobem. Pomocí řízení zavlažování, v kombinaci s čidlem půdní vlhkosti nebo dešťovým senzorem, dostanou rostliny přesné množství vody potřebné k růstu. Pro zajištění dalšího růstu existuje také možnost integrovat do systému hnojivé doplňky.

Systém se širokým spektrem aplikací a komponentů nabízí flexibilitu a všestrannost, čímž se stává ideálním pro jakékoliv zahrady. Přesvědčíte se, že zahradní trávník bude zavlažovat podzemní kapací hadice (stejně jako u podlahového vytápění), živé ploty pokryje vodní mlha a jemné kapky spadnou do rostlin v květináčích nebo do květinových záhonů. Také může být odkloněn do skleníku nebo může být použit i k zalévání rostlin terase nebo balkonu, když jste na dovolené.

"Jsou to jednoduché aplikace pro všechny případy, bez ohledu na vaši konkrétní potřebu," říká Jakub Kirchner, produktový poradce Gardena. "A systém je uživatelsky velmi příjemný. Propojení potrubí a trysek je jednoduché, vše je to navrženo se spojovací technikou" Quick & Easy "."

Reklama