Zlaté doplňky pozvednou váš interiér

0
48
Reklama

Zlatá barva je symbolem luxusu, avšak také nadčasové elegance. Interiéru dokáže rázem dodat jemný, královský nádech. Stačí pár třpytivých dekorací a domov dostane rázem jiný nádech.

Zlatá barva dokáže interiér dokonale pozvednout. Více zazáří v prostředí laděném v minimalistickém duchu. Tehdy i ty nejmenší detaily jako jednoduchá lampa či zlatý vonný difuzér, dokáží divy. Zlatá výborně podtrhne i dekorace laděné v orientálním stylu. Zde se dá vyhrát s detaily a dokonce výzdobu jedné stěny, doslova „přeplácet“. Závisí však od toho kterým směrem se v dekorování chcete ubrat a kolik zlatistévo povrchu jste ochotni vpustit do svého interiéru.

Pokud je vám po exotické dovolené blízký orientální styl, určitě zkuste zlatou tapetu na jedné stěně, kterou podtrhnete pár doplňky připomínajícími tento vzácný kov. Zlaté zrcadlo, lampu či svíčky, svícny a jiné interiérové ​​dekorace. Zlatá je v tomto případě povolena ve velkém a fantazii kombinatorika jednotlivých zlatých předmětů se meze nekladou.

Naopak pokud máte moderní interiér laděný v bílých či šedých tónech, zkuste jeho minimalistický styl podtrhnout jemnými zlatými prvky. Například lampou, rámem, či svícnem. Zlatý kousek se může stát akcentem nebo dokonce hlavní dominantou místnosti.

Zlatá je královská a interiéru dodá punc luxusu. Pokud jste opatrní a nerozhodní zda se bude tato barva dobře vyjímat ve vaší domácnosti, zkuste to v malém. Začněte například zlatou vůní do auta. Možná si na luxusní barvu překvapivě rychle zvyknete.

Reklama