Akumulátorové pily

0
1
Reklama

Akumulátorové pily s vysokým výkonem: Budoucnost již dnes

Žádné trampoty se správným namícháním palivové směsi, či skladováním benzínu. Žádné umaštěné ruce, ani unavené klouby a přetížené ruce. Vše popílené a dobrý pocit z práce. Tak vypadá budoucnost, kterou si už dnes můžete vychutnat se značkou Husqvarna.

Elektromotory vyvinuté společností Husqvarna jsou totiž unikátní kombinací životnosti a výkonu. Jejich výhodou je prakticky bezúdržbovost. Stačí jen nastartovat pomocí tlačítka a můžete pracovat. Elektromotory jsou navíc až o 10% výkonnější než benzínové motory ve srovnatelné výkonnostní třídě a mají často i dvojnásobnou životnost. Nemluvě o šetrnosti k životnímu prostředí ao možnosti pracovat i uvnitř, protože neprodukují výfukové plyny.

Kvalitní akumulátor je srdcem akumulátorových výrobků Husqvarna. Lithium – iontový akumulátor poskytuje maximální výkon až do úplného vybití s ​​vysokou kapacitou, nízkou hmotností, skvělou životností a je kompatibilní, takže jeden akumulátor lze použít s různými stroji Husqvarna.

Požitek z řezání

Akumulátorové pily Husqvarna jsou navrženy tak, aby zvládly jakoukoliv práci kolem domu i v lese. Tři klíčová slova při jejich vývoji, který čerpal z dlouholetých zkušeností značky, byly jednoduchost, spolehlivost a výkon. Akumulátorový pohon tak garantuje profesionální výkon s vynikajícím točivým momentem a plynulou regulací otáček, odpadá ale nutnost náročného startování a doplňování paliva. Výhodou je také provoz s minimálním hlukem, nízká úroveň vibrací a žádné přímé emise. Pilu tak lze bez problémů používat v uzavřených prostorách.

Z důvodu vyšší bezpečnosti jsou akumulátorové pily Husqvarna vybaveno praktickou automatickou pojistkou, která pilu sama vypne, pokud se s ní déle nepracuje.

Čísla hovoří za vše

Při benzínových strojích vás jedna nádržka stojí v průměru 1,4 Eur. Za 1000 nádrží tedy zaplatíte 1400 Eur. Teď si to porovnejme s baterií s kapacitou 4,2 Ah, za kterou si sice zaplatíte 225 Eur, ale náklady na jedno nabití představují zhruba 0,25 Eur, což znamená více než 80% úsporu. Při počtu tisíc nabití budou vaše náklady kolem 250 Eur. Součet investičních a provozních nákladů na akumulátor je 475 Eur, což je asi třetina z nákladů na benzínový stroj.

Reklama