Barvy vody, písku, země či lesů na fasádu vašeho domu?

0
29
Reklama

Vybírejte z nabídky inovovaných odstínů fasádních omítek a nátěrů Ceresit Colours of Nature.

Oblíbené odstíny Ceresit Colours of Nature přinášejí do jarní sezóny inovovanou paletu barev na kolorování tenkovrstvých omítek a nátěrů. Z barev přírody, rozdělených pro lepší orientaci do čtyř skupin (voda, písek, zem a les), reprezentovaných čtyřmi prvky (modrým, červeným, žlutým a zeleným), si určitě vyberete.

Modrý prvek – Ceresit WATER – symbolizuje vodu, moře, oceány a jejich svěžest a čistotu. Zákazník má na výběr 36 odstínů modré, od nejsvětlejšího po intenzivní odstíny. Andaluská hnědá či barvy jihoamerické pouště jsou zastoupeny v největší skupině barevných odstínů – Ceresit EARTH. Tato linie reprezentuje lásku k přírodě, tradice a základní potřebu člověka žít v souladu s prostředím kolem nás. Písek karibských ostrovů inspiroval skupinu barevných odstínů Ceresit SAND, která představuje ideální volbu pro každého, kdo miluje teplo, přátelsky působící žlutou nebo přírodní odstíny hnědé barvy. Klid, harmonie láska k přírodě – ve skupině odstínů Ceresit FOREST najdou zákazníci barvy tropických pralesů, hustě zalesněných hor a mnoha dalších krásných míst světa.

Nové odstíny reagují na trendy v designu a plně odpovídají požadavkům trhu na současné fasádní barvy. Samozřejmostí je u všech tenkovrstvých omítek Ceresit, kolorovaných odstíny Colours of Nature, stálost barev a odolnost proti UV záření a dalším povětrnostním vlivům.

zakladaci-profil

 

Reklama