Trendy v střešních krytinách

0
26
Reklama

Keramická střešní krytina CREATON vyniká ušlechtilým vzhledem a funkčností prověřenou celými generacemi. A to jsou vlastnosti, které nikdy nevyjdou z módy.

Keramická krytina německé značky CREATON vyniká vysokou kvalitou vstupních surovin a více než 130 letou historií výroby. Nadčasový stavební materiál je vhodný tak pro rekonstrukce, tak pro novostavby. Výrobce navíc poskytuje na všechny modely 50 letou záruku na funkční vlastnosti.

Atraktivní velký formát

Popularitě se již delší dobu těší velkoformátová keramická krytina. Tento trend rozhodně potrvá. Stavebník si totiž díky velkému formátu může dopřát kvalitní střechu a zároveň ušetřit.

Mezi nejpreferovanější modely keramické krytiny CREATON u nás patří tašky BALANCE a RAPIDO. Velkoformátová keramická taška CREATON BALANCE  s vyváženými proporcemi se doporučuje nejen pro velké, ale i menší střešní plochy.CREATON RAPIDO spojuje tradici a techniku do kvalitní dvojité falcované tašky. Díky spotřebě tašek cca 8,1 kusů / m² výrazně šetří náklady na zhotovení střechy.

Tvar tašky CREATON FUTURA rozehrává střídání měkkých přechodů mezi světlem a stínem, což má za následek vynikající optický vzhled celé plochy. Díky propracovanému Labyrint systému bočních a hlavových drážek je vhodná i pro nízké sklony střech již od 10 ° (s vodotěsného podstřeší). Navíc jde o krytinu, která je vhodná pro nízký sklon střechy, již od 10 ° (při vodotěsném podstřeší).

Taška pro minimalisty

CREATON DOMINO patří mezi tašky s malým formátem. Plochý tvar a hladký povrch tašky však zaujme na první pohled. Její čisté linie vytvářejí minimalistický vzhled střechy, který ocení progresivní majitelé rodinných domů.

58

Reklama