Bydlení jako z pohlednice

0
1
Reklama

Romantické bydlení ve městě Cumberland, v americkém státě Maine je jedním z těch míst, při kterém se zasněně zadíváte a vyjde z vás jen dlouhé „aaach“.

Otevřený krb v každé místnosti, historické detaily již z 18. století a 25 akrů přilehlého pozemku. Idylka, co říkáte? Náš dnešní krásný venkovský domek stojí v americkém městě Cumberland a nese s sebou pořádný kousek historie. Jeho příběh se začal psát již na počátku 18. století a dnes je na prodej za téměř milion dolarů.

Romantickou atmosféru domu s předzahrádkou, dřevěnou fasádou a oranžovými vchodovými dveřmi umocňuje prostředí, ve kterém stojí. Zajímavostí však je, že v roce 2001 byl rozebrán do posledního hřebíku a z města Boxford se přestěhoval do 150 kilometrů vzdáleného Cumberlandu. V přímořském městečku má ale dokonalé soukromí, protože stojí daleko od silnice a obkružuje jej obrovský pozemek.

Interiér je zařízený útulně, držíc se rustikálního stylu, který návštěvník očekává již od prvního pohledu na dům. Ošoupané podlahy, stropní dřevěné trámy, nízké stropy, staré koberce, vintage nábytek, těžké zlaté rámy obrazů – to vše vytváří kolem tohoto bydlení jeho vlastní příběh, který je jako vystřižený z pohádky.

gallery-1478888376-10-sophies-way-cumberland-center-maine-9997

Reklama