Úžasné bydlení ze starého zásobníku obilovin

0
12
Reklama

Kreativitě se meze nekladou. A už vůbec ne v oboru, jakým je architektura. Postačí jeden dobrý nápad a jak se říká „když se chce, všechno se dá“.

Christoph Kaiser, povoláním architekt, se jednoho dne rozhodl hledat na internetu nové možnosti bydlení a zaujal ho opuštěný zásobník obilovin, pocházející z poloviny minulého století. Od původního majitele ho odkoupil online (vždyť když se dají přes internet objednat například boty, proč by se nedal dům, viďte?), A ten ho z Kansasu převezl do Phoenixu v Arizoně na svém pickupu.

Jako první byly na zásobníku na míru vytvořené posuvné dveře a okna a také specifický izolační nátěr. Interiér o rozloze jen něco přes 30 m2 majitelé pak zařizovali s dokonalým uvědomováním možnosti interiéru. Kromě dvou křesel je v tomto mini domku vše vytvořené na míru a v souladu s oválným tvarem zásobníku. Ten nabízí dostatek místa pro dvě patra, které propojuje točité, černé, ocelové schodiště. Ani exteriér nezaostává a působí stejně moderně jako promyšlený interiér. Je důkazem střetu zajímavého nápadu s dokonalým provedením.

f4tvewvnulmvmvkx37ar_grainsilohouse13

Reklama