Inspirace do dětského pokoje

0
31
Reklama

Přiletí k vám zanedlouho čáp nebo vaše děťátko právě dosáhlo věku, kdy už potřebuje svůj vlastní prostor? Pokud nejste milovníkem klasického výběru barev – růžová pro holčičku, modrá pro chlapečka nebo je ještě pohlaví vašeho děťátka velkou záhadou, vyzkoušejte pár triků na netradiční, ale stylové řešení dětského pokojíčku.

Růžová pro holčičku, modrá pro chlapečka? Ne, ne, ne

Proč byste se měli vést na jedné velké vlně, která je zde již dlouho předlouho místo toho, abyste zapojili svou kreativitu a připravili hubeňourovi stylové hnízdečko plné všeho, co potřebuje? Současní designéři se řadí vyvarovat stereotypnímu barevnému řešení dětských pokojíčků v případě, že nechcete aby se vám později tyto barvy znechutili. Krásné dětské pokojíčky v neutrálních barvách jsou stále populárnější záležitostí a ani vy nezapomínejte jaká je škála barev obrovská a nechte se námi inspirovat.

Bílá a dřevo

Barvou, která je vhodná do každičkého interiéru je klasická bílá. Prostor rozzáří, dodá mu opticky pár centimetrů na velikosti a je prakticky kombinovatelná s kteroukoliv jinou barvou. Zejména pokud jste milovníkem hesla „méně je někdy více“, tak je bílá pro vás tou správnou volbou. Jen si představte ten krásný čistý prostor, kde vedle bílých stěnách sídlí jen dřevěná kolébka, pohodlné sezení s pár huňatý polštáři a na zemi tkaný koberec. Velmi vděčným materiálem, který je v dětských pokojích trendy je dřevo. Přirozené, krásné.

Pastelové pastelky

Je pár dalších barev, které podtrhnou charakter dětského pokoje. Volbou jakékoliv pastelové barvy také nemůžete nic pokazit. V kombinaci se zmíněnou bílou a dřevem krásně vynikne například mentolová, starorůžová, smetanová nebo jemná šedá.Vůbec se neděste, že tím něco pokazíte. Musíte myslet i na to, že cokoliv zvolíte, postupujte hlavně hravě a přidejte něco navíc. V případě jednoduchého nábytku, tapety s krásnými dětskými vzory také nejsou zavrženi volbou tak, jak ani různé samolepky, kterými na stěnách vytvoříte tu správnou, hravou atmosféru. Jak děťátko bude vyrůstat, samo vám odpoví na otázku, kterou barvu by chtělo ve svém pokojíčku.

o_11

Reklama