Chalupa si žádá vůni dřeva

0
80
Reklama

Proč se na chalupě cítíme tak dobře? Pohled na dřevo, jeho vůně i zvuk, když večer praská v krbu – to je pocit teplého domova.

Díky dřevěnému nábytku či doplňkem si dokážeme vyčarovat na chalupě místo s příjemným dotekem přírody, útulné a připomínající minulé časy. Uklidňující, méně rychlé a plné pohody.

Teplý interiér

Postel z dřevěných trámů, dřevěné obklady na stěnách i zajímavé komody či lavice – to vše přináší do interiéru pocit tepla. Chalupa by měla poskytovat jiný životní prostor než tradiční byt. Pokud milujete dřevo, právě při zařizování chalupy si můžete v tomto směru „uletět“ mnohem více než při klasickém městském bytě.

Vítejte, přátelé

Větší dřevěné židle či lavice, za nimiž trávíme chvíle v obklopení přátel či rodiny, jsou na chalupě nezbytností. Ale co, když se ve dveřích zjeví hosty o něco více? Je pohodlné, pokud se zajímavé dekorativní kousky nábytku dokáží změnit i na praktické židle, na kterých se budou střídat hosté. Ani látkové taburetky s potiskem dřeva se na chalupě neztratí.

Police plné potřebných maličkostí

Dřevěné police na uskladnění potřebných či dekorativních předmětů jsou nejen krásným kusem nábytku. Na stěně splňují i ​​požadavek na funkčnost, potřebných předmětů na chalupě je přece víc než dost.

Doplňky dělají atmosféru

Lucerna, koš na dřevo, stojan na víno či cokoli jiného, ​​co by „sádlo“ na podlahu či stůl. Funkční i ozdobné maličkosti vyrobené ze dřeva se do interiéru chalupy přímo ptají. Na jejich výběru si nechte záležet – i když chalupa je o útulnosti, neměla by být zahltil vším, co vám padne do oka.

 

Reklama