Chcete kvalitně a zdravě bydlet? Dopřejte si cihlu, neboť si ji zasloužíte!

0
2
Reklama

Většina z nás, předtím, než začne stavět dům, nenechá takříkajíc nic náhodě.Samotné stavbě předchází čas, který věnujeme literatuře a informacím na internetu, abychom se zorientovali. Následně uděláme rozhodnutí, od kterého závisí jak budeme bydlet. Zdravě, kvalitně, bezpečně a moderně – pokud je toto vaše představa o bydlení, cihlový dům je jednoznačně nejlepší volba.

Méně topení, méně chlazení, žádné náročné opravy, ochrana, bezpečnost i kapitálová investice s trvalou hodnotou – to nejlepší, co můžete pro sebe a svou rodinu udělat je dům postavený z cihel . Tento přírodní materiál inteligentně izoluje, což přináší mimořádnou energetickou účinnost a výborné tepelněizolační vlastnosti. Jednovrstvá obvodová stěna postavená z cihel Porotherm T Profi nebo Porotherm EKO + Profi, je kombinací cihly s vysokými tepelněizolačními parametry a rychlé jednoduché technologie zdění, která nepotřebuje dodatečné zateplení. Tepelná izolace, v rámci tloušťky jednovrstvé obvodové stěny, znamená snížení tloušťky obvodového zdiva a tím i úsporu zastavěné plochy, případně zvětšení obytné plochy při stejných půdorysných rozměrech domu.

Cihla s nepostradatelnými vlastnostmi

Pálené cihly Porotherm v zimě udrží v místnosti teplo, v létě zase pomáhají udržet chlad, umožňují domu dýchat, regulují teplotu, ale i vlhkost, čímž v domě zajišťují zdravé klima. Toto přírodní zdivo výtečně chrání před hlukem , obyvatelům poskytuje větší protipožární ochranu a je bez jakýchkoliv alergenů. Zdivo z cihel Porotherm, s vhodnou vnější povrchovou úpravou, nevyžaduje žádnou údržbu a odolá silným zatížením, i všem povětrnostním vlivům.

Cihla má obrovský náskok před jinými stavebními materiály

Díky technologii vypalování se cihly na stavbu dostávají s prakticky nulovou vlhkostí. Právě tuto výhodu třeba využít při stavbě domu, protože jen suchý materiál je zárukou deklarovaných tepelněizolačních vlastností. Navíc technologie výroby vypalováním je také zárukou stálosti tvarů a rozměrů, čímž se vylučuje možnost vzniku trhlin ve zdivu, v důsledku objemových změn materiálu.

Cihla má rychlou a jednoduchou technologii zdění

Inovační trendy posledních let změnily nejen samotné cihly, ale i způsob zdění. Broušené cihly se mohou spojovat buď tenkovrstvou maltou (technologie Porotherm Profi) nebo zdicí pěnou (technologie Porotherm Profi DRYFIX) . Tyto moderní technologie zdění výrazně šetří materiál, čas i peníze. Radikální snížení spotřeby malty nebo dokonce její vyloučení z procesu zdění znamenají zároveň i méně stavební vlhkosti ve zdivu, což je opět ve prospěch tepelněizolačních parametrů a tedy k vaší maximální spokojenosti.

Jarní stavbařská sezóna ze sebou přináší nejen starosti, ale i příležitosti, které Vás mohou opravdu potěšit. Ti, kteří se rozhodli využít přednosti pálené cihly a bydlet zdravě, bezpečně a krásné, by si neměli nechat ujít velmi zajímavou nabídku.

Při použití cihel Porotherm T Profi na první řadu obvodové stěny nyní získáte každou druhou cihlu zdarma. Cihly Porotherm EKO + Profi zase dostanete se 40% slevou z loňského ceníku. Navíc máte možnost využít zdarma konzultaci a odborné poradenství s technickým poradcem, výpočet spotřeby materiálu, statický návrh stropu včetně kladečského plánu a dopravu cihel přímo na stavbu.

Reklama