Chybí vám v kuchyni úložný prostor?

0
43
Reklama

V každé malé kuchyni se najde nevyužitý prostor, který se dá rozumně využít. Všimněte si například takové boky kuchyňských skříněk.

Nemáte dostatek zásuvek na uložení drobností a pomůcek, které chcete mít v kuchyni po ruce? Zda jsou to kořenky, vařečky, prkénko nebo čerstvé bylinky, použijte fantazii a zkuste jim najít místo na prázdném boku kuchyňské skříně. Přinášíme vám pár inspirací a tipů jak na to.

Originální řešení na odkládání pro každou kuchařku

Umožní vám uložit kuchyňské pomůcky hned vedle pracovní plochy. Přidali jsme polici na koření a olej a tyč na zavěšení držáku na tablet a nůžek. Potřebujete místo na bylinky, fólii a plastové sáčky? K tomu dobře poslouží tenké závěsové tyče.

Využijte držák na ručníky

Je velmi praktický, zvláště pokud máte pračku a sušičku v kuchyni. Je zde prostor na utěrky, sušení prádla, koše na žehličku a prací prostředky, látkové vaky na uložení prádla na ruční praní a dokonce i místo na malé žehlící prkno.

Místo na drobnosti

Je ideální na uložení všech drobností a užitečných informací, které by se jinak povalovaly v zásuvkách. Použili jsme pořadač na časopisy, magnetické dózy na držáku a odnímatelný plastový košík, které ve věcech udrží pořádek.

Centrum aktivit

Pomůže zabavit vaše děti v kuchyni, zatímco vy vaříte. Budete je mít pod dozorem, zatímco se baví s barvičkami, hračkami a tabletem. Polštář doplňte úchyty a získáte praktické sezení, které můžete zavěsit, když se nepoužívá.

Reklama