Stop vlhkosti a plísním u vás doma!

0
5
Reklama

Ve vaší domácnosti se především v zimním období se setkáváte s orosenými okny a zvlhnutými stěnami téměř každý den. Nadměrnou vlhkost způsobují běžné aktivity, jakými jsou spánek, dýchání, vaření, sušení prádla apod. Běžná rodina vyprodukuje denně až 12 litrů vody denně.

Při všech aktivitách v domácnosti vzniká nadměrná vlhkost, která působí negativně na vaše zdraví a majetek. V současnosti u zateplených domech a bytech vlhkost z bytů nemá jak unikat. Vyšší vlhkost v domácnosti může ovlivnit nesprávně vyhodnocení teploty a to způsobuje rozladěnost a negativní vliv na zdraví celé rodiny. Nadměrná vlhkost může zapříčinit vznik alergií a recidivujících infekcí až způsobení astmatu.

Je důležité zajistit pohlcování nadměrné vlhkosti v domácnosti a to například prostřednictvím absorpční vlhkosti. Ceresit Stop vlhkosti AERO 360 ° funguje jako systém na pohlcování nadměrné vlhkosti za pomoci přístroje a tablet. Aerodynamický tvar přístroje má unikátní 360 ° vzdušný otvor na proudění vzduchu, který umožňuje cirkulaci vzduchu kolem a přes tabletu.

Novinkou jsou aromatizované tablety s přídavkem esenciálních olejů, které působí na vaše tělo aromaterapií. Vybrat si můžete vůni relaxační levandule nebo energického ovoce.

V případě, že se u vás objevily plísně na stěnách nebo spárách v koupelnách, doporučujeme využít dezinfekční sprej Ceresit Stop plísni na jejich odstranění a zabránění šíření. Nový revoluční obnovovač spár Re-New je navíc jednoduchý při aplikaci a hravě zvládnete očištění koupelen od plísní a plesnivých spár bez profesionálů.

Reklama