Designové ložnicové sestavy

0
4
Reklama

Postel CUBE od společnosti Indeco představuje plnohodnotné, modifikovatelné a přitom jednoduché lůžko. Zajímavostí je zabudovaný úložný prostor přímo v konstrukci. Rám postele s matracemi je položen na dvou samostatných korpusech, díky kterým postel získává o funkci navíc a uživateli se takto nabízí velký a snadno dostupný prostor na odkládání věcí. Úložný korpus je efektivním řešením, které lůžku CUBE dává svébytný tvarový výraz a tím obohacuje celý interiér.
Jednoduchosti konstrukce koresponduje i tvarové řešení, při kterém se vycházelo z elementárních geometrických forem a moderních linií.
V závislosti na potřebách zákazníka lze lůžko doplnit o efektní úložný prostor na
odkládání peřin, zda podsvítit úložné korpusy pásem s LED diodami.
Součástí kolekce jsou i noční stolky a komody, které se dodávají v dekorech totožných s dekorem postelí, díky čemuž dostává interiér sladěný a harmonický charakter.

Elegantně odlehčený typ postele představuje lůžko LINEA. Jeho tělo sestává ze dvou, do sebe se prolínajících hmot, spočívajících na moderních hliníkových nohách. Zajímavost navrženého tvarového řešení lze podtrhnout i vhodným barevným provedením při kombinaci kontrastních tónů.
I při posteli LINEA se důraz klade na tvarovou eleganci, konstrukční jednoduchost a kvalitu odpočinku. V rámu postele je zabudovaný rošt, na kterém je položen volný matrace volitelný dle potřeb uživatele.
V rámci kolekce jsou navrženy i designově odpovídající noční stolky a komody. Díky tomu je kolekce komplexní a nabízí zajímavé a navzájem vyladěné nábytkové prvky vytvářející klidný a vyvážený interiér.

ARTECH, elegantní linie v ložnicových prostorách. Cílem je nabídnout harmonickou a masivní působící postel. Výrazné geometrické tvary jsou konstrukčně provázány a vytvářejí ucelený dominantní prvek interiéru.
Zachování čisté geometrie se projevuje i na tvaru záhlaví, jehož tloušťka plynule vychází z tloušťky soklu. Zmíněné záhlaví lze obohatit io úložný prostor, díky čemuž se prakticky využívá další volná plocha v interiéry. Postel ARTECH je navržena i ve variantě s vysokým čelem, které zútulňuje odpočinkový prostor.
Součástí kolekce jsou i samostatné noční stolky a komody, které jsou navrženy v
otevřeném leteckém převeden, nebo je lze i uzavírat.
ARTECH dává možnost vytvořit stabilně působící a uklidňující prostor tak důležitý pro relax a načerpání nových sil.

Reklama