Domácí pekárny

0
84
Reklama

Podmanivá vůně čerstvě upečeného chleba nebo šťavnatého jablečného koláče … Pokud chcete tyto neodolatelné čichové a následně i chuťové zážitky dopřát svým nejbližším, čtěte dál.

Pekárna Electrolux EBM 8000, příkon 680 W, kapacita 1 000/750 / 500g, 16 programů, stříbrná barva.

Pekárna Philips HD9040 má 14 nastavitelných programů na různé druhy pečiva s možností vytvoření vlastních tvarů. Programy na dvojnásobně rychlé pečení, 15-hodinový časovač, přídavný indikátor na speciální pečivo s extra složkami a ingrediencemi. Možnost upéct tři velikosti bochníku do 1,25 kg či 12 malých buchet. Tři úrovně hnědnutí kůrky. Jednoduché ovládání tlačítky. Součástí je Receptář a příslušenství s odměrnou šálkem a lžící. Integrované úchyty pro snadnou a bezpečnou manipulaci.

Domácí pekárna Panasonic SD-257 je odolnější a méně náročná na údržbu, protože má formu a hnětací hák s diamantovou povrchovou úpravou, na kterou se nepřichytává těsto. Pekárna se obsluhuje pomocí přehledného displeje. Novinkou je program Brioche na sladké máslové těsto a bezlepkový chléb. Chcete-li chléb dochutit (například oříšky, rozinkami, cereáliemi), dávkovací automat ingredience ve správnou chvíli sám přidá do těsta, 13-hodinový digitální časovač. Každou fázi přípravy kontrolují tepelné senzory uvnitř i zvenčí pekárny. Podle těchto měření speciální program neustále vypočítává optimální čas a teplotu zpracování. Teplotní pojistka proti přepálení. Po výpadku elektrického proudu program pokračuje tam, kde skončil, jen co se příkon proudu obnoví.

Pekárna chleba Fagor PAN-850 Tentation. Kapacita 750/1 000/1 350 g, příkon 1 300 W, 11 programů včetně programu bezlepkový chléb, časovač, funkce zachování teploty do 1 hodiny, digitální displej, tři typy pečení: světlý, střední, tmavý, chladné stěny a držadla, stříbrný ovládací panel, vnitřní nádoba s nepřilnavým povrchem pro snadné čištění, součástí balení je lžíce a odměrka.

Pekárna Moulinex OW600031 Baguette & Co. 19 programů, možnost péct bagety, grissini, plochý chléb, nová kniha receptů, nastavení tří hmotností chleba a barvy kůrky: 750/1000/1500 g, dvě lopatky na hnětení, odložený start, udržení teploty až 1 hodinu, elektronický kontrolní panel s LCD displejem.

Domácí pekárna Gorenje BM 900 W s dotykovým ovládacím panelem a LCD displejem. Signalizace zvoleného programu a času pečení na displeji, 12 přednastavených programů, nastavení barvy kůrky, dětský zámek, paměť uložení nastavení při výpadku elektrické energie 10 minut, odložený start, bezpečnostní upozornění při příliš vysoké teplotě. Výkon 600 W, kapacita 750/900 g.

Reklama