Domek na ostrově s kouzelnou atmosférou

0
11
Reklama

V srdci dvanáctiakrového pozemku sídlí několik romantických, dřevěných chatek plovoucích na jezeře plném ryb. Nádhera!

Hill Holt Lakehouse, jak se tato oblast nazývá je kouzelné místo sídlící na hranicích Lincolnshiru a Nottinghamshire v Anglii. Realitní kancelář, která pozemky prodává za částku 650 tisíc liber slibuje dokonalé spojení s přírodou a místo vhodné zejména pro majitele, který se rozhodl svůj životní styl zaměřit na pravý opak městské džungle.

Kouzelný, hlavní domek na břehu jezera plného ryb je místem jako z pohádky. Interiér a stejně i exteriér jsou s plné dřeva, který je majoritním materiálem jako při obkladech, tak nábytku a dodává místu útulnou atmosféru. Z domku vedou dvě mola, obklopuje ho prostorná terasa a na zahrádce se nachází například skleník. Co se energií týče, tzv. The Lake House byl vytvořen za účelem co nejnižších provozních nákladů co se energií týká.

Prostorný dům má konstrukci s vysokou úrovní izolace, zahrnuje sběrný systém dešťové vody, solární panely a speciální způsob uchovávání tepla díky norským tepelným kamnům. Znamená to, že domek je v podstatě soběstačný. A co je jen třešničkou na dortu, tak to je zařízení domu. To ideálně doplňuje atmosféru místa díky zmiňovanému využití dřeva, příjemných teplých barev v designu, měkkým kobercem na podlahách, velkým společenským prostorem a krásné kuchyni.

Reklama