Dřevěná kuchyňská linka: To je investice na desetiletí

0
213
Reklama

Trendové bílé kuchyně už několik let soutěží o první příčku oblíbenosti s dřevěnými. Zdá se, že že dřevo je stále populární.

Bílé kuchyňské linky se staly populárními zejména v malých kuchyních, kde pomohou dojmu světlé a prostorné místnosti. Dřevo je však v kuchyni stejně zajímavé – působí útulně, domácký a zejména, vydrží desetiletí.

Investice do kuchyňské linky, která je vyrobena ze dřeva, je určitě zásadní položkou v domácím rozpočtu. Zejména, pokud nejde jen o tenkou dřevěnou dýhu, ale „opravdové“ dřevo. Výhodou takové kuchyňské linky však je to, že je téměř nezničitelná. Pokud se dvířka nebo zásuvky poškrábou, vždy je lze přebrousit, přelakovat nebo přemalovat.

Důležité je však vybrat si druh dřeva, který se nám bude vždy líbit. Protože i dřevo podléhá módním trendům. Někdy více letí světlé dřeviny, jindy spíše červenskasté nebo, jako například posledních pár let, spíše světlé druhy dřeva.

Výběr by měl tedy být více o našich ososbných preferencích než o aktuálním módním diktátu. A tomuto rozhodnutí je třeba věnovat dostatečnou pozornost a čas.Dobrým příkladem je tato kuchyně z třešňového dřeva. Vzhledem ladí s rámem oken. Kuchyň ladí is kuchyňským stolem z pařeného buku. Podlaha je bambusová.

Reklama