Dřevěný obklad – novinka

0
1321
Reklama

Dalším přírodním prvkem našeho sortimentu se stává DŘEVO. Kolekce je zařazena do sekce dekoračních obkladů a sestává z obkladového kamene, betonové dlažby a trávníkové obruby. Celá kolekce se vyrábí v jednom barevném odstínu dubu.

Dřevo vytvoří krásný přírodní prvek ve vašem interiéru. Hodí se k jinými rustikálním prvkům k minimalistickým prostorem ale i moderním s množstvím kovových a nerezových doplňků. Právě díky vzájemnému kontrastu s prvky moderní architektury vynikne trendová jednoduchost i přírodní klasika. Kombinací dřeva a bílé barvy tento přírodní prvek krásně vynikne a současně interiér odlehčí a působí moderně a elegantně.

Dřevo i kámen patří mezi materiály s matnou a drsnou strukturou, které dodávají pocit příjemnosti, tepla domova a útulnosti.

Obkladový kámen Decorstone dřevo dub je věrná imitace starého dřeva s detailním zobrazením dřevěné vrásčité struktury se zachovalými suky, které dodávají obkladu ještě přirozenější vzhled. Příslušenstvím k obkladu jsou krajové kusy, které dotvářejí kompaktní celek.

Decorstone dlažba dub si zachovává stejnou kvalitu dřevěné kresby a odstín jako obklad. Kombinace obou prvků dodá Vaší realizaci jednotný nádech. Dlažba je vyrobena pouze na pochozí účely. Má formu pravidelného čtverce rozměru 39 x 39 cm, což zajišťuje snadnou instalaci. Dodá Vaší terase, vnitřnímu dvoru, altánku, zahradní cestičce, chodníku kolem domu či bazénu neopakovatelnou přírodní atmosféru.

Decorstone obruba dub slouží k ukončení ploch trávníku. Osazuje se po jeho okrajích těsně pod jeho úroveň. Zbavíte se tak nežádoucího přerůstání trávy.Trávníkový lem se snadno ukládá rovnou i do oblouku.

Kolekce dřevo má stejné technické a užitné vlastnosti jako celý sortiment obkladů VASPO.

– Všechny výrobky jsou vyrobeny z celofarbeného, mrazuvzdorného betonu pevnostní třídy C25 / 30, proto jsou stejně vhodné pro použití v exteriéru i interiéru.
– Obklady jsou odlehčené expandovaným přírodním jílem, který zároveň zlepšuje tepelně-izolační vlastnosti.
– Mají neomezenou životnost.
– Barevnou stálost je výrobcem pigmentů garantována na dobu minimálně 30 let bez rozdílu použití.
– Mohou být i trvalé omýváno nebo i ponořeném.
– Betonová směs obsahuje retardér, který výrazně omezuje vyplavování vápníku a tvorbu tzv. výkvětů.
– Díky použité technologii a prvotřídní výběr jednotlivých komponent se jedná o nejkvalitnější obkladový kámen.
– Vlastní, jedinečná technologie forem.
– Výrobek je zdravotně nezávadný.
– Vysoká přesnost obkladů umožňuje jejich rychlou a efektivní instalaci s následnou snadnou údržbou.

Sortiment obkladů obsahuje tehlovku, břidlice hradní, oblíbené pískovce a standardní břidlice. Dokonalost povrchu je nejvíce pozorovatelná na zídek, travertinu a mixe.Skály jsou stále nejžádanějším obkladem z celého sortimentu. Decorstone RATAN je dekorativní obklad svým vzorem vhodný převážně do interiéru. V současnosti společnost nabízí 54 druhů obkladů.

Všechny výrobky VASPO je možné si vybrat a zakoupit v široké síti obchodů se stavebninami po celé České i Slovenské republice av pobočkách Slovenské sítí obchodů SIKO koupelny, STAVMAT, SOAS, ASAS, WOODCOTE stavebniny, MPL stavebniny, Stavebniny DEK, Prespor a českých SIKO koupelny, BIG MAT, IZOMAT, STAVMAT, STAVOSPOL, TX COLOR, STAVEBNINY Janík. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Reklama