Snadná údržba povrchovou úpravou Perfect Clean TOP

0
32
Reklama

Perfect Clean TOP (PCT) představuje nejvyšší kategorii zušlechtění povrchu betonu. Dlažby ošetřené touto povrchovou úpravou se vyznačují trvale intenzivními barvami s hedvábným leskem, nenasákavostí, odolností proti znečištění, velmi snadnou údržbou a vysokou odolností proti povětrnostním vlivům. Tato povrchová úprava ochrání dlažbu nejen před běžným znečištěním, ale i před skvrnami od kávy, červeného vína, hořčice, kečupu, různých druhů olejů a produktů grilování.

S povrchovou úpravou Perfect Clean TOP  se dají tyto nečistoty pohodlně odstranit obyčejným setřením hadrem, příp. kartáčem, vodou s přídavkem saponátu a následným spláchnutím proudem vody.

Společnost PRESBETON v tomto roce rozšířila nabídku dlažeb s povrchovou úpravou Perfect Clean TOP o další čtyři druhy dlažeb. V původní nabídce byla úprava PCT aplikována pouze na dlažbách ALMA a LAURIA. Nejnovější se tedy dají zakoupit i dlažby s úpravou Perfect Clean TOP iu těchto vzorech:

Dare

Povrch této dlažby je dokonalou imitací dřevěných desek. Krásně se bude vyjímat na zpevněných plochách v okolí rodinných domů, chat a chalup, kde přirozeně splyne s okolním prostředím. Vzhledem ke své výšku je tato dlažba vhodná především na pochozí plochy.

Fiori

Dlažba imitující rozpukaná kámen má i „falešné spáry“, aby celá vydlážděná plocha působila věrohodným dojmem. Dá se použít při lehké provozu, ale i na místech se středním zatížením.

Pianeta

 Skladebná dlažba s reliéfním povrchem tvořená čtyřmi rozměrově různými kameny. Vhodná na pochozí plochy a místa s občasným průjezdem osobních automobilů.

Setimo

Moderní dlažba, jejíž skladebná jednotka je tvořena sedmi podlouhlými kameny, čímž vznikají na vydlážděné ploše opravdu netradiční skladby. Ideální na plochy v okolí rodinných domů.

SETIMO-Piano

Reklama