Drsný půvab betonu

0
14
Reklama

Stále více si nepravidelná a drsná struktura betonu nachází své uplatnění v mnoha interiérech. Popularitu si beton získal hlavně pro svůj nepravidelný tvar, který je charakteristický téměř pro všechny přírodní materiály. Další výhodou z hlediska designu je jeho schopnost vyniknout a vytvořit akcent při jiných materiálech a barvách.

Slovenský výrobce nábytku Decodm nabízí betonový design ve své novince Liberty. Obývák je vyrobena v bílé barvě ve vysokém lesku a betonový dekor je efektně osvětlen vestavěným LED svítilnou. Díky variabilitě si můžete poskládat obývák podle svých představ.

Elegance příjemná pro oko i na dotyk

Minimalistický design dvířek si zákazník může doplnit libovolnou úchytkou ze široké nabídky.
Materiál dvířek je speciální laminovaná MDF deska, při výrobě které se používá inovativní UV technologie. Konečná úprava povrchu na vysoký lesk nebo SuperMom tento materiál zařazuje do kvalitativně nejvyšší skupiny. Kvalitní povrchovou úpravou jsou odstraněny nežádoucí otisky prstů. Povrch dvířek spojuje perfektní vzhled s dokonalým pocitem na dotek.

Jako jediný výrobce  používá OBI při opracování hran revoluční laserovou technologii. Výhodou laserového opracování je bezvadný spoj, který kromě vysoké designové hodnoty přináší i praktický význam. Spoj je vodotěsný, kompaktní, odolný proti teplu, a proto mu nehrozí odlepení ani při umístění v blízkosti elektrospotřebičů nebo tepelných zdrojů.

PR_122016

Reklama