Erotické zákoutí u vás doma

0
12
Reklama

Milostné hry pod peřinou již samy o sobě zavání příjemnými představami, ale po pár letech na stejném místě i značnou měrou nudy a rutiny.To umí změnit malá úprava obydlí, které vám umožní oddat se lásce na několik způsobů.

Proč ne?

Opustit ložnici je zajímavé, vzrušující a dobrodružné. I malý byt přináší mnoho zajímavých nápadů, jak si okořenit sexuální život. Zkuste si do dalších prostor připravit prostředí, které na první pohled nebude neslušné, ale ve správnou chvíli horké.

Vaky na sezení

Křeslo a gauč vám v obýváku stačit nebudou. Jeden vak na sezení je prakticky povinnou výbavou. Nejen tehdy, když přijde návštěva, abyste ji mohli kreativní usadit. Tuto pomůcku velmi dobře využijete i sami. Vak je poddajný, prostorný a má celou řadu využití. Ať už na klasické polohy, nebo na vyvýšení zadečku při poloze odzadu, na vaku se vyřádíte do sytosti. Pokud jste ještě takové dobrodružství nezkoušeli, je načase zažít ho na vlastní kůži.

Kuchyňský ostrůvek

Zvažujete,  ano či ne? Jednoznačně přeje tělesné lásce. Pokud nemáte na takové vybavení kuchyně, vůbec nemusíte zoufat. Jen je třeba počítat se správným nastaveným výšky pracovní desky. Chcete-li se v kuchyni potěšit, je vhodné zohlednit nejen práci při krájení zeleniny, ale i pro milostné hry. Zde je ideální výška přibližně do pasu partnera, nebo je fajn použít stoleček. V mnoha domácnostech je přítomen a nevyužívá se jen na to, abyste dosáhli na nejvyšší příčky v kuchyňské lince.

Běhouny

Myslete eroticky. Dlažba, plovoucí podlaha, dřevo i korek bude studené, pokud si máte něj lehnout nahým tělem. Jediné, co umí být příjemné je koberec. Kvůli vášni však netřeba napínat koberec na celý pokoj. Stačí běhouny, kožešiny, orientální koberce na tom správném místě. Například pod krbem, při sedačce, nebo klidně i v ložnici u postele. Změna je přece život, i ten milostný.

Bezpečná koupelna

Ať už používáte sprchový kout nebo vanu, nezapomeňte na dostatek držadel, kde se budete moci zachytit. Taková maličkost, na kterou málokdo myslí, ale nechat si jen vykachličkované stěny je kluzké a pro něco jiného než sprchování dost nepraktické. Musíte se chytit, zapřít a držet. To je základ, abyste si i v koupelně ve dvojici dostatečně užili. Rovněž je třeba mít protiskluzové podložky, protože koupelna je místem častých úrazů a když se stupňuje vášeň, málokdo si až tak hlídá bezpečí. Proto na něj třeba myslet ještě dříve, než se svléknete a koupelnu vůbec zkolaudovat.

 

Reklama