Hotel pod zemí

0
18
Reklama

Troufli byste si strávit dovolenou v hotelu, který nemá ani jediné okno? Italská specialita Matellus Dimora vám tuto možnost nabízí. A není to žádný plesnivý sklep!

Město Bari sídlí na jihovýchodním pobřeží italské kozačky v Jadranském moři. Pokud vám Itálie učarovala a vy jste ji již procestovali křížem krážem, nezapomínejte ani na tuto lukrativní lokalitu, protože kromě toho, že toto městečko je hlavním městem regionu Apulie, přístavní a univerzitní metropolí, ukrývá jedno tajemství. Pod zemí.

Hotel Matellus Dimora patří jednoznačně k neobvyklým stavbám, které zdobí náš svět. Je to hotel, který se nenachází na zemském povrchu, ale o cosi níže. Oblast je pod ochranou organizace UNESCO již od roku 1993, protože ve skutečnosti je to pravěké sídliště a zároveň archeologický objev. Pokud byste ale čekali zhroucené stěny, bláto, tmu a zimu, podívejte se blíže.

Hotel se pyšní luxusními interiéry, které mnozí označují jako drahokam ukrytý ve skalách. Původní prvky jsou doplněny jemnými liniemi, stejně jemnými tóny barev a na míru vyráběným nábytkem. Kromě toho hotel nabízí topení, wi-fi připojení či snídaně do postele tak jako mnohé jiné ubytovací zařízení. Velká konkurence, podívejte se sami.

Reklama