Hravá rekonstrukce

0
4
Reklama

Je tu jaro as ním i období často největší pohromy pro domácnost – rekonstrukce. Plánujete ji i vy?

Trendy se mění rychlostí světla a je těžké se jich držet. Někdo zvolí zlatou střední cestu nadčasovosti, jiní se inspirují všem aktuálním a nejnovější trendy znají zpaměti. Co je nejvíce trendy v kuchyni v roce 2017? Prozradíme vám to.

V hledáčku je černá

 Pokud jste propadli černým skříňkám či moderní tabulové barvě, určitě vás potěší fakt, že v kuchyni jsou mimořádně trendy v současnosti černé spotřebiče. Mnohé nové kolekce výrobců nezapomínají ani na tuto barvu a v jejich nabídce si určitě vyberete. Takový černý detail vaší kuchyni neuškodí ani v případě rustikálního ani moderního stylu.

Odvážnost

Kuchyním obecně nesvědčí jednolitý, hrubý koberec pod nohama a mnozí pro praktičnost do této místnosti volí dlažbu. Trendy záležitostí této sezóny je heslo „odvážnému štěstí přeje“ a při té správné kombinaci tzv. statement prvku na podlaze s volbou skříněk či barvy stěn jistě trefíte do černého.

Nadčasová barevná škála

Pokud si za tón udávající odstín zvolíte při rekonstrukci šedou, neprohloupíte. Barva je nadčasová a přitom mimořádně trendy. Od jemných až po ty nejtmavší odstíny, šedá nechá vyniknout metalickým odleskem spotřebičů nebo byť i dřevěné podlaze a pěknému obkladu vaší kuchyňské zástěny .

Špetka drsnosti

Moderní look vaší nové kuchyně také podtrhnete již několik sezón trendy záležitostí – mědí. Její zlatavé odlesky, ošarpanost a drsnost se mimořádně hodí k imitaci cihly, ke venkovskému stylu, ale i ke jednoduchým bílým nebo černým skříňkám. Vyzkoušejte měděné stínítka lamp, kryt digestoře nebo jen nenápadné úchytky skříněk.

Tmavé podlahy

Krásná, tmavá struktura dřevěné podlahy dokáže v interiéru plném přirozeného světla udělat divy. Pokud na stěny, pracovní plochy a také skříňky zvolíte bílou nebo co nejsvětlejší barvu, bude to to pravé, ořechové. Designéři se shodují na tom, že v případě volby tmavá podlaha / bílé skříňky – jim dodá šmrnc na míru vyráběného nábytku a navíc je to základní pilíř populárního skandinávského stylu.

Reklama