Jak oživit stěny

0
21
Reklama

Chcete oživit vaše stěny ale nevíte se rozhodnout jak? Máme pro vás tyto 3 elegentné řešení

Současné trendy v interiérovém designu umožňují vytvořit neuvěřitelné množství kreativních řešení. Otevřete okno barvám ve vašem obýváku, ať se již rozhodnete pro jakýkoli styl, ať už retro, skandinávský nebo vintage styl.

Obrazy skvěle dotvoří dokonce i styl minimalistický, estetika a jednoduchost se v tomto případě skvěle doplňují. Nadčasovou atmosféru lehce vybudujete iv restauraci, kavárně, recepci, ve vašich obchodních a kancelářských prostorách. Prostě všude tam, kam chcete, aby chodili lidé s radostí. Ale proč zůstávat při pouhém plátně, když je tu příležitost zazářit v novém světle, s novými materiály. Koktejl barev přichází … Uhněte jim z cesty.

Foto na hliníkové desce – pokud vás už nudí stereotypy, je tou pravou volbou. Neobvyklý materiál zajistí moderní, ale zároveň elegantní vzhled.

Pikantní kari na stěně vám oživí vzpomínky na cestování po světě, ať už jste byli v Indii, Africe nebo hoc za rohem v sousední vesnici.

Jedinečně zachycen pohyb při sportu, dovádějící se děti v trávě, cval koně, to všechno vynikne a dodá interiéru ten správný šmrnc. Foto krajinky přinese dotek přírody i do chladivější působící místnosti. Dejte šanci vyniknout pestrosti abstrakcí, jejich dynamice na ploše. Použitý je pevný, stabilní materiál tzv. sendvičové konstrukce. Sendvič se skládá ze dvou hliníkových desek, mezi nimiž je speciální druh styrofoamu – hliník / STYROFOAM / hliník. Fotografie jsou vytištěny v nekompromisní foto kvalitě a ve vysokém rozlišení přímo na 3 mm silnou hliníkovou desku. Barvy jsou kvalitní a ekologické bez chemických rozpouštědel. Na ně se po potlačení nanáší ochranná lesklá vrstva, takže jsou trvanlivé a není se proto obávat barevné nestálosti. Součástí je úchytný systém na stěnu a také distanční sloupky, které odsadí obraz 1 cm od stěny.

Foto pod akrylové sklo – je chilli Habanero mezi obrazy. Vytvoří dojem luxusu v každé místnosti.
Tomu, kdo potřebuje moderní poutavou dekoraci do bytu či firmy, dokonalé provedení zajistí úspěch nikoli na 100%, ale 1000% a uchvátí opravdu každého. Kvalitní, trvanlivý materiál dodá fotografii hloubku a lesk, nechá vyniknout i nejjemnější detaily barevné přechody na fotografii. Akryl je 10 mm tlustý a leštěný, elegantní s leštěnými hranami. Příroda se nabízí před objektiv sama, nezachytí kvetoucí flóru je přímo hřích. Malujte objektivem. Není třeba se bát ani mikrofotografie, kvalita tisku je prvotřídní. Nevzniká ani nežádoucí posterizace, která bývá častým problémem při přechodech jedné barvy do druhé nebo při velkých plochách s plynulými přechody odstínů do jedné barvy. Projevuje se vznikem barevných pásů a skvrn.
Nechte se inspirovat svým městem, skrývá své zákoutí, stačí je jen pohlídat nebo náhodně objevit … v tu správnou chvíli a neočekávaně. Historická architektura, správná hra stínů, slunečních paprsků, to je záběr za milion.

Takovým se však mohl stát i záběr ze svatební oslavy, když si babička při slepičí polévce kýchat, a vyběhlo i to, co nemělo. Chvilku předtím však byla objektivem zvěčněna upravena a usmívající se ve společnosti vnoučat a novomanžele. S láskou se pousmějem vždy, když projdeme kolem "nastylované" fotografie v obýváku a vyřídíme si veselý moment. Skvělým nápadem je darovat obraz nejbližším nebo dobrým přítelem s přírodním motivem z dovolené nebo ze společné oslavy. Lezoucí mrně potěší každého starého rodiče. Akrylem nemusíme potěšit jen oko přítele, ale můžeme jím rozjasnit i vlastní srdce. V ceně je úchytný systém na stěnu a distanční sloupky, které odsadí obraz 1 cm od stěny. Ještě jedna rada … Pokud chcete nechat obraz ještě více zazářit, zkuste ho nasvítit LED lampou. Výjimečná fotografie si zaslouží vyniknout.

Foto na výstavní desku – v minulosti byly cizokrajné koření symbolem chuti, bohatství a postavení, pro které se dokonce i zabíjelo. My vám život chceme osladit a přichutit špetkou skořice. Jak jinak můžeme přirovnat tento obraz vytvořený z lehkého a zároveň pevného, rovného materiálu? Objevte výhody lehkosti, usnadnění instalace stojí za to. Ideální na promo akce, eventové akce, výstavy, vernisáže a prezentace. V momentě se vám ztratí problémy s přenosem. Praktickým materiálem je plast o tloušťce 1 cm, manipulace s ním je dětská hračka. Fotografie jsou tištěné ve vysokém rozlišení, dají vyniknout každému motivu, každé grafice a barevné reprodukci. Kvalitní barvě se odolnost zvyšuje dodatečnou ochrannou lesklou vrstvou. Úchytný systém na zavěšení nebo položení je vždy v ceně. Obraz se však může nalepit i kvalitní oboustrannou páskou. Nemusíte si dát turka, bez stresů si vychutnáte i kapučíno.

Reklama