Jaký nábytek koupit do malého bytu?

0
57
Reklama

Dnes poradíme jakým nábytkem zařídit malý byt a jeho jednotlivé části.

Rozkládací pohovka Melo, různé provedení. Rozměry: 79 × 173 × 83/197 cm.
Rozkládací pohovka Dav s úložným prostorem.
Rozkládací jídelní stůl. Rozměry: 72,5 × 140/192 × 100 cm.
Rozkládací křeslo Ravenna, vhodné pro příležitostné spaní v malých prostorech.
Malý výklenek je šikovně využit na umístění kuchyně. Skříňky i podlaha jsou v světlém odstínu, což prostor opticky zvětšuje. Od obytného prostoru je oddělená prosklenými posuvnými dveřmi. Kuchyně Faktum / Appl ° ad, (korpusy skříněk, dvířka a čela zásuvek, úchytky, panty, zásuvky, vnitřní vybavení, pracovní desky, krycí panely, dekorační lišty, sokly, nožičky, dřez a baterie).
Abyste v malé kuchyni ušetřili co nejvíce prostoru na kuchyňské lince, využijte hluchý prostor mezi linkou a horními skříňkami na závěsné tyče, na kterých budete mít nejpoužívanější kuchyňské nářadí vždy po ruce. Využít se dají i na utěrky nebo květináče s bylinkami. Na jedné straně nad kuchyňskou linkou použijte místo skříněk jen police, poskytnou stejný úložný prostor a opticky odlehčí i tak malou kuchyň. Malý prostor mezi linkou a stěnou můžete využít k odložení skládacích židlí. Závěsný systém GRUNDTAL z nerezavějící oceli. Design Mikael Warnhammar. Cena police 8,99 € (80 × 28 cm), cena magnetického držáku na nože 7,99 €, cena tyče 2,49 € (53 cm), stojan na bylinky nebo příbor.

Pokud se z kuchyně vychází na balkon, je fajn, když se dá stěna mezi kuchyňskou linkou a dveřmi co nejvíce otevřít. Kuchyně se prosvětlí a vzniklý prostor se může využít na police, na kterých se bude výborně dařit květem a bylinkám. Kuchyně Faktum / Abstrakt, lesklé bílé dvířka.
Pracovní stůl Vika Vein / Vika Moliden s prožinovými panty, vrch se jemně a potichu zavírá. Uvnitř vystlaný plstí, tlumí zvuk, dá se použít i jako tabule. S kapsami a držáky dokumentů po stranách, plastové nožičky chrání podlahu před poškrábáním. Vzadu přihrádka a vývod na kabely, udržujte v dosahu, ale mimo dohled. Rozměry: š 99 × hl 60 × v 82 cm.
Konferenční stolek klubb, dva kusy s různou výškou, dají se zasouvat pod sebe, aby nezabíraly mnoho místa.
Konzola na šikmou stěnu Ekby Říše. Dá se nastavit a ukotvit v různých úhlech; umožňuje využít k odkládání například i šikmé stěny v podkrovních prostorách.
Stohovatelná židle Frosta z březové dýhy, s průměrem sedáku 35 cm. Může posloužit i jako odkládací stolek.

Reklama