Mobilní dům jako účinný nápad na úsporné bydlení

0
4
Reklama

Se stále vyššími náklady na bydlení se staly mobilní domy vhodnou alternativou k šetření finančních prostředků. "Wheelhouse", tedy mobilní dům, který lze přesouvat, nabízí sice malý, ale funkčně sestavený prostor k bydlení.

Společnost Jackson Hole z Wyomingu v Americe nabízí hned několik různých druhů a stylů mobilních domů. Důraz je přitom kladen na efektivní využití prostoru, volitelnou výšku stropu, dostatečné množství oken, ale i na použití rámových střešních systémů.

Při bližším pohledu na mobilní dům si můžeme všimnout dřevěné obložení či venkovní terasový prostor. Prolínají se světlejší i tmavší materiály, díky čemuž působí celý dům stylově a moderně. Interiéru dominuje zejména dřevěné stropní obložení, nachází se zde malá kuchyň spolu s pohodlnou obývákem. Kombinace tmavého nábytku a barevných doplňků designově ozvláštňuje vnitřní prostor nevelkého domu. Samozřejmě, nechybí ani koupelna se sprchovým koutem av zadní části domu se nachází ložnice, kde se vejde i poměrně velká postel. Bonusem je krb či rozkládací gauč pro hosty v obývacím pokoji. A cena? Pohybuje se přibližně ve výšce 82 až 96 tisíc dolarů s dovozem po celých Spojených státech.

Reklama