Komínový systém Multikeram

0
10
Reklama

Pokud jste právě ve fázi návrhu a stavby svého "hnízdečka" a hledáte ideální komínový systém, vsaďte na Multikeram od společnosti Leier. Na tento komínový systém můžete připojit topné zařízení na jakékoliv palivo s otevřenou spalovací komorou, které vytápí rodinné nebo i bytové domy.

Je vhodný pro kotle na tuhá paliva s nízkou teplotou spalin (jako jsou například drevosplyňujúce kotle, kotle na pelety, klasické kotle na dřevo a uhlí, krbové vložky a kamna), ale i pro spotřebiče s otevřenou spalovací komorou na různé jiná paliva (například plynové kotle nebo kotle na topný olej). Jak vidíte, tento komín zajišťuje největší svobodu při výběru topných zařízení bez nutnosti přísunu vzduchu přes komín. A to se cení!

Výhody komínů Leier

• řešení pro všechny druhy paliv – můžete si vybrat nejvhodnější komín pro různá topná zařízení. Do komína můžete připojit spotřebiče na tuhá paliva (dřevo, uhlí, brikety, pelety), ale také plynná a kapalná paliva.

• jednoduchá a rychlá montáž – díky předem vyrobeným dílcem a montážní dokumentaci si komín postavíte rychle a jednoduše.
• odolný proti vlhkosti a kyselinám – šamotové vložky používané na zhotovení komínových průduchů dlouhá léta odolávají nepříznivým vlivům, které v komíně vznikají.
• spolehlivost – je zajištěna dlouhá životnost konstrukce i při nejtěžších provozních podmínkách. Na odolnost vůči vyhoření sazí a vůči kyselinám se poskytuje 33 letá záruka, skutečná životnost však může dosáhnout i dvojnásobek.

Reklama