Nejvyšší záruka na trhu betonových střešních krytin

0
1
Reklama

Společnost Mediterran Slovakia s. r. o., výrobce betonové střešní krytiny značky Terran, přináší svým zákazníkům při příležitosti 15 let působení na slovenském trhu jedinečný dárek. Od 1. června 2015 poskytuje na všechny své betonové výrobky prodlouženou záruku až 50 let.

Výběr střešní krytiny představuje při rekonstrukci domu i v případě novostaveb jedno z nejdůležitějších rozhodnutí. Dbát přitom třeba nejen na její vzhled, ale především na kvalitní provedení a další vlastnosti, které předurčují její dlouhou životnost a pohodlné používání. Jednou z nich je i délka záruky.

Jedinečná záruka

V případě skládané střešní krytiny se stala standardem 30-letá záruka. Společnost Mediterran Slovakia s. r. o., se však rozhodla délku záruky poskytované na své betonové výrobky prodloužit až na 50 let. "Výrobní technologie jsme modernizovaly již od roku 2004 a od samého počátku jsme zvažovali, že pokud se nám podaří uskutečnit všechny plánované modernizace, mohli by se promítnout i do zvýšení záruky z 30 na 50 let," ozřejmuje původní záměr Ľubomír domén ze společnosti Mediterran Slovakia s. r. o. Po modernizaci technologií ve všech třech výrobních závodech, které dosahují nejvyšší světovou úroveň, se následně společnost rozhodla i při příležitosti 15 let působení na našem trhu svůj záměr naplnit a zavést záruku 50 let, která je v segmentu betonových střešních krytin nejvyšší na domácím trhu.

První na trhu

"Společnost Mediterran Slovakia s. r. o., je prvním výrobcem betonové krytiny, který poskytuje na své výrobky záruku 50 let. Tímto krokem chceme ukázat, že naše výrobky splňují přísná kritéria kvality a mohou se srovnávat s kterýmikoli produkty určenými na zastřešení budov, "doplňuje domény. Vysoká záruka je důkazem pro všechny potenciální zákazníky, že betonová střešní krytina značky Terran splňuje nejvyšší kritéria, a proto může její výrobce poskytnout na všechny betonové výrobky ze svého portfolia až o 20 let delší záruku, než běžně poskytují jiní výrobci. Záruka se vztahuje na mrazuvzdornost, přesnost rozměrů (stálost tvaru) a vodotěsnost betonových výrobků.

Společnost Mediterran Slovakia s. r. o., výrobce betonové střešní krytiny a doplňkového sortimentu značky Terran, slaví 15 let působení na slovenském trhu. S výrobou betonové střešní krytiny začala v roce 2000 v obci Vlčany, která je dodnes jejím domovským sídlem. Od původně manuální výroby společnost postupně přešla k plně automatizované – ta se začala v roce 2004, kdy se sortiment rozšířil o střešní krytinu Danubia, která je v nabídce i v současnosti. V portfoliu společnosti aktuálně najdete i šestici střešních krytin – Danubia, Rundo, Zenit, Coppo, Vlčanka a Synus – dostupných v různých barevných provedeních as více možnostmi povrchové úpravy (Standard, COLORSYSTÉM, EVO), které uspokojí milovníky klasiky i nadšence moderních tvarů a odstínů . Po změně loga se společnost v roce 2015 rozhodla pro nový název značky Terran. Zároveň na trh uvedla i nový typ střešní krytiny Synus s jedinečným tvarem sinusoidy as nízkou hmotností, která je vhodná nejen na rekonstrukce; od června zavedla jedinečnou 50-letou záruku na všechny své betonové produkty.

Reklama