Kuchyně s nádechem britského designu, stylovosti a nadčasovosti

0
28
Reklama

Inspirativní … Přesně tak vypadá kuchyň s prvky tradičními pro anglický design. Ručně vyráběný nábytek, nepřehlédnutelné mosazné kování a výrazná pracovní deska. Neodolatelné, však?

Britský standard, i tak lze jednoduše zhodnotit kuchyňské skříně vytvořené s důvtipem v působivých šedivých tónech s jemným nádechem dob minulých. Pokud toužíte po stejném stylu iu vás doma, použijte barevnou paletu monochromaticky. Barva dřevěného uhlí, malované skříně doplněné nerezovými spotřebiči a robustní jídelní nábytek ozvláštněn imitací průmyslového osvětlení. A ještě cihlový obklad, na ten nelze zapomenout.

Barvu skříněk si můžete přizpůsobit podle sebe, ale právě tato barevná kombinace je, navzdory studeným tónem a těžkým materiálem, mimořádně hřejivá a útulná.

Pracovní desky v tomto stylu jsou obvykle masivní naolejované, což bude z času na čas vyžadovat opakovanou péči, ale odměnou vám bude dokonalý přírodní vzhled.Malované skříně vám zase umožní vynoviť kuchyni každých pár let. Tato změna dokáže v celé místnosti vyvolat obrovský efekt.

Tak tedy, vyzkoušejte si britský design u vás doma ..

6

Reklama