Vyplatí se rekonstruovat koncem roku?

0
7
Reklama

Poslední měsíc v roce bývá časem bilancování a často ho vnímáme jako příležitost dovést do úspěšného konce celoroční plány. Zároveň je to čas, kdy zahrada už odpočívá a mnozí mají pocit, že si konečně našli čas na úpravy a opravy v interiéru. Svátky jsou také výborným kandidátem na první chvíle strávené v novém bytě či domě.

Více prachu a úklidu?

S opravami či dokončováním interiéru však bývá spojena zvýšená prašnost, fleky po barvě a pachy šířící se z laků. I nábytky, které do místnosti přinášejí vůni novoty, mohou občas uvolňovat formaldehyd či jiné těkavé látky. Vyplatí se tedy komplikovat si klasické sváteční úklid ještě větším množstvím prachu? Necháme „vůni“ novoty, ať vyprchá právě v období, kdy většinu času trávíme doma? Rozhodně bychom si v takovém případě měli v rámci velkého úklidu pořádně pročistit vzduch.

Řešení komplikací

Čistička vzduchu Philips ze serie 3000 je stvořená přesně na takové situace. Pokročilá technologie Areasense sleduje a zobrazuje hodnoty kvality vzduchu v reálném čase a díky okamžité zpětné vazbě se inteligentní systém čištění VitaShield postará o odstranění ultrajemných částic o velikosti pouze 20 nanometrů. Navzdory svým rozměrům neprojdou extra hrubým filtrem NanoProtect HEPA, takže prach z předělávky či úklidu opravdu nemá šanci. Podobně jsou na tom ostatní alergeny běžně šířeného vzduchem během celého roku. Čistička Philips se zbaví 99,97% z nich. Ani většina bakterií a některé viry se u vás doma díky němu neohřejí. Potvrdilo to testování několika světových organizací.

Čistička vzduchu, která rozumí spolubydlícím …

… Má uživatelské rozhraní s dotykovým snímačem a velkým displejem a nechá vás vyspat. V tichém režimu sníží otáčky ventilátoru a hlučnost jen na 33 dB. Světla lze vypnout, takže vás oslňuje jen svým čisticím výkonem. I termín výměny filtru si vypočítá sama. Přenášení usnadňuje ergonomické držadlo. Nač tedy zbytečně odkládat rekonstrukci? Klidně renovujte, uklízejte, pak se nadechněte a pořádně si i tyto svátky odpočiňte.

pr_philips_03

Reklama