Jak vyzdobit balkon či terasu

0
237
Reklama

Děti už odpočítávají, kolikrát se vyspí a bude jejich vysněný Štědrý den. K jeho nepopsatelné atmosféře patří kruh rodiny, dobré jídlo, vrzající sníh a také … výzdoba. I ta v interiéru i ta v exteriéru.

Je vaším zvykem během vánočních svátků nevynechat v rámci výzdoby ani balkon či terasu? Podle nás děláte správně. Je příjemné procházet vesnicemi, sídlišti, městy a dívat do zahrad a oken, které zdobí světýlka, postavičky a jiné dekorace.

Není nad dary přírody

Nejpřirozenější, nejjednodušší, nejkrásnější a navíc nejlevnější dekorací vašeho exteriéru mohou být všechny dary přírody. Krásné, voňavé jehličí, šišky, sušené ovoce, suché větvičky atd. dokonale do exteriéru zapadnou, nevadí jim sněhová přikrývka a navíc na jejich vytvoření nemusíte být profesionální aranžér či zaplatit velké peníze za umělé výtvory z obchodních center.

Postačí malá tečka

Pokud před dveře postavíte starý (byť i poškozený) proutěný koš, pokladete do něj polínka, na ně jen rozhodíte řetěz světýlek a na vrch postavíte malého Sobík nebo sněhuláka, vyhráli jste. V jednoduchosti je totiž ta největší krása. Stejně to netřeba přehánět se světýlky jako takovými, protože pak naše zahrady a balkony připomínají cirkusové představení a tím správným označením je kýč.

12

Reklama