Laminátové podlahy EGGER PRO Laminát – základ útulného domova

0
17
Reklama

Laminátové podlahy se všeobecně vzato dlouhodobě řadí mezi ty vůbec nejpopulárnější, za což vděčí zejména jednoduchosti a rychlosti pokládky, a rovněž velice příznivé ceně. Vůbec nejvíce však kupující oslňují svou univerzálností, jsou totiž schopné vskutku věrohodně imitovat vzory dřeva, mramoru, korku, kamene či kovu.  

Výjimku v tomto netvoří ani laminátové podlahy Egger, jež jsou slovy jejich výrobce navíc inspirovány současnými trendy, stejně jako přírodou. Aktuální kolekce těchto podlah pro roky 2018-20 je rozdělena do osmi kategorií, v nichž si svého oblíbence najde zajisté opravdu každý, a to i díky pěti různým povrchům, mezi něž patří:  

  • Deepskin – výrazná hluboká struktura  
  • Matex – nepravidelná, hrubá struktura  
  • Natural Pore – autentická struktura dřeva   
  • Omnipore – elegantní přírodní dřevní pór  
  • Smoothtouch – přírodní a sametový povrch 

Povrch, po němž je radost se procházet

Na výběr je tak tedy z povrchů nabízejících vlastnosti podobné těm, s jakými se můžeme setkat u kartáčované struktury palubek. V případě kamenných dekorů pak zajisté oceníte to, že tyto jimi opatřené laminátové podlahy poskytují téměř identický vzhled jako ty keramické. V kolekci EGGER PRO Laminát lze pak nalézt třeba i matné povrchy ve stylu olejované dřevěné podlahy.    

Povrch všech druhů laminátových podlah EGGER je přitom vyráběn pomocí těch nejmodernějších technologií, díky čemuž působí tyto podlahy nebývale přirozeným dojmem, a to nejen na pohled, ale i na dotek. Je tedy radost se na ně nejenom dívat, ale i se po nich procházet.  

Tyto podlahy jsou navíc opatřeny protiskluzovou třídou R10, jež nabízí prvotřídní protiskluzové vlastnosti dle DIN 51130. Laminátové podlahy EGGER s protiskluzovým povrchem se tedy díky tomu hodí především pro vchody a vstupy nebo pracovní místnosti, kde je potřeba rychle projít a hrozí zde zvýšené riziko uklouznutí. Své uplatnění si však najdou kupříkladu i jakožto podlahová krytina do koupelen. 

  

Jsou vysoce odolné i proti vodě a vlhkosti  

Krom protiskluzového povrchu jsou laminátové podlahy EGGER PRO vybaveny i technologií AQUA+, jež je dělá výrazně odolnějšími proti styku s vodou. Konkrétně této technologii vděčí za to, že jsou až pětkrát odolnější proti vlhkosti a vodě, než je tomu běžné u standardních laminátových podlah. To jen umocňuje jejich výše zmiňovanou vhodnost do koupelen.  

Laminátové podlahy EGGER PRO Laminát se instalují pomocí zámkového systému UNI fit!, který je navržen tak, aby pokaždé zajistil dokonalé spojení podlahových prken – tyto podlahy tedy vždy perfektně drží pospolu. Zámkový systém pokládky je krom rychlosti a jednoduchosti skvělý i v tom, že umožňuje případnou demontáž lamel v případě jejich znehodnocení. 

 

Reklama