Vinylové podlahy Fatra Thermofix – česká kvalita

0
17
Reklama

Velké množství vinylových podlah je navržených k tomu, aby svému účelu sloužily především v domácnostech. Což je samozřejmě velmi žádané, ale nejen v domácnostech je třeba vytvořit moderní a přitom přívětivé prostředí, které je velmi výrazně ovlivněno správně zvolenou podlahovou krytinou. Podlahy Fatra Thermofix jsou vyráběny moderní technologií, která zaručuje jejich nadstandardní odolnost vůči opotřebení. A po právu patří k celosvětové špičce. Právě proto jsou vhodné nejen do klasických domácností, ale uplatní se i do prostředí kanceláří, v komerčních prostorách, na úřadech, v restauracích, zkrátka všude tam, kde je každodenní velký provoz a podlahy jsou stále velmi zatěžovány.

Patří ke špičce na trhu

Český výrobce Fatra  dokázal skloubit všechny podstatné vlastnosti, které by měla mít podlaha vhodná do co nejvíce prostor a prostředí. Fatra Thermofix proto skvěle odolává mnoha opotřebením a poškozením, která jsou běžně způsobena mnoha různorodými vlivy. Například i včetně takových, které mohou způsobit kolečka kancelářských židlí, a pro řadu podlah se jedná o poškození nevratná.  Efektivně se vypořádávají s vlhkostí a jsou vhodné všude tam, kde se majitelé rozhodli pro komfort spojený s podlahovým topením. Zároveň velmi účinně tlumí hluk, což je vlastnost, jež oceníte nejen v domácím prostředí, ale i při práci, nebo zábavě.  

 

Široký výběr z imitace dřeva, kamene i dřevěných prken

Tato vinylová podlaha  nezaostává  ani s ohledem na vysoké nároky na design. Právě naopak. Vybírat je možné z několika desítek dekorů.  K dispozici jsou nejrůznější imitace dřeva, kamene nebo dřevěných prken. Desén lze zvolit jemný, hrubý i břidlicový a navíc je možné je kombinovat podle individuálních přání klientů. Samozřejmostí, kterou vyžaduje velká většina uživatelů je co nejjednodušší údržba. A ani zde Fatra Thermofix nezklame.  

Více informací a inspiraci najdete také  na: www.svetpodlah.cz

Reklama