Ledové instrumentarium

0
1
Reklama

Pokud se chcete v horkých dnech zahrát na barmana, který ohromí své okolí ledovými míchanými nápoji, koktejly, long drinky, nebo potěšit lákavě vypadajícími zmrzlinovými sklenicemi, potřebujete na to pár nástrojů, které z vás udělají mistra.

Barová souprava, chladič na víno, nádoba na led, shaker a kleštičky.

Vykrajovač na meloun z nerezavějící oceli může sloužit na výrobu malých kopečků ovoce, zmrzliny nebo i másla. Prakticky se s ním vybírají i olivy, protože nálev steče otvorem uprostřed. Rozměr: 19 cm.

Škrabka na citrusovou kůru President od firmy Tescoma s exkluzivním designem. Vyrobena z prvotřídní ušlechtilé nerezavějící oceli 18/10, s maximální pečlivostí, věnovanou zpracování každého detailu s praktickým očkem na zavěšení.

Nádobky na výrobu ledu z plastů ze syntetické gumy v barevných kombinacích modré se zelenou nebo třešňově červenou. Vhodné do myčky. Rozměr 18 × 18 × 2,5 cm.

Barmanské nářadí Barbarella od firmy Tescoma, s otočným stojanem pro přehledné a bezpečné odkládání nářadí, vhodné do domácností i profesionálních barů. Je vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a poloprůhledných barevných plastů.

Podložky pod sklenice od firmy Tescoma, z prvotřídního barevného silikonu. Perfektně skladné, s očkem na zavěšení a závěsným kroužkem. Vhodné do myčky.

Reklama