Lepení těžších desek a zrcadel

0
36
Reklama

V každé domácnosti, na chatě či na chalupě se najde několik oprav, při kterých potřebujete přilepit i relativně těžké věci. Proto značka Pattex zkoncentrovala obrovskou lepící sílu do jedné náplně – montážního lepidla Pattex ONE FOR ALL. Je to až neuvěřitelné, co tento silák dokáže. Vyznačuje se extrémně velkou počáteční pevností, dokáže unést až 350 kg / m2. Díky této schopnosti se z tohoto montážního lepidla stalo nejsilnější lepidlo značky Pattex.

Vysokou počáteční pevnost oceníte zejména v případě, pokud lepíte materiál na svislý povrch nebo dokonce na strop. Pattex ONE FOR ALL dokáže udržet i těžší desky, jako například obklad kuchyňské linky, bez předchozí fixace. Díky tomuto silákovi se desky ze stěny nesklouzávají a instalace je tak mnohem rychlejší a pohodlnější.

S Pattexem ONE FOR ALL snadno přilepíte desky jako například obložení kuchyňské linky, opravíte jím schody, přilepíte pracovní desku nebo parapet, opravíte jím vykývaný práh nebo připevníte přechodovou lištu. Můžete jím lepit v interiéru stejně jako v exteriéru, dokonce mu nepřekáží ani vlhké prostředí. Pattex ONE FOR ALL představuje koncentrovanou sílu v jedné náplni. Dokáže lepit cihly, keramiku, beton, dřevovláknité a dřevotřískové desky, sádrokarton, překližku, přírodní kámen (tloušťka min. 10 mm), MDF, dřevo, kov, tvrzené PVC, polystyren, sklo, plasty, a zrcadla. Díky speciální receptuře je vhodné i na vyplňování spár v kovových a dřevěných konstrukcích, ventilace a klimatizace, kde se nevyžaduje pohyb spoje.

Montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL je vynikajícím pomocníkem i při lepení velkých zrcadel na stěnu nebe na dveře skříně. Speciální složení lepidla nenarušuje zadní vrstvu zrcadla a proto nevznikají nevzhledné mapy. Navíc je vhodné na lepení i těžších předmětů. Na očištěnou a odmaštěnou zadní plochu zrcadla naneste montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL a následně zrcátko přitlačte silně na čistou stěnu (např. Na dlaždice). Stěna musí být předem ošetřena tak, aby její povrch dokázal zrcadlo unést, tedy ideální na dlaždice nebo jiný obklad stěny. Díky vysoké počáteční přilnavosti nemusíte zrcadlo fixovat.

Svou sílu ukázal Pattex ONE FOR ALL i při jedné zajímavé zkoušce. Dřevěná židle byla přilepena na desku a ta byla pak spolu s artistky vyzvednuta do výšky.
Síla, vysoká počáteční pevnost a možnost lepení široké škály materiálů, to je nový Pattex ONE FOR ALL.

Reklama