Luxus v korunách stromů

0
53
Reklama

Pokud máte rádi spaní venku, navštivte tento romantický dvoupodlažní apartmán postavený ve výšce devět metrů a zahalen větvemi velkých dubů. Otevřeli ho toto léto v Anglii v oblasti Dorset.

Prostor, který navrhl architektonický ateliér Browlie Ernst and Marx, je plný denního světla a dřeva, aby splynul s okolním lesem. Přestože se skrývá mezi větvemi tří dvě stě ročních dubů, nedotýká se jich, stojí na dlouhých dřevěných kůlech, takže nenarušuje ekosystém stromů, dešťová voda může volně stékat po listech a větvích. Design domku se vyvíjel během procesu výstavby, který využíval staré technologie, řemesla a přírodní materiály. Toto vše se zde kombinuje s hravým a elegantním interiérem.

S výhledem do nebe

Možná se vám zdá domek malý, ale zahrnuje vstupní halu, kde si návštěvníci mohou odložit své kabáty a zablácené boty. Interiér je vybaven manželskou postelí, měděnou vanu a rotujícím krbem. Apartmán obsahuje i koupelnu, plně vybavenou kuchyň a obývák. Strop v ložnici umožňuje hostům ničím nerušený výhled na koruny stromů. Venku, na zadní terase je pec na pizzu a grilování. A také měděná vana a sprcha s horkou vodou, takže sprchovat se můžete venku v dešti, sněhu, prostě každý den. Z této úrovně vede točité schodiště na střechu, kde je vířivka a sauna v naprostém soukromí. Pokochejte se obrázky z toho jedinečného místa uprostřed divočiny.

Reklama