Moderní domek na nářadí

0
1042
Reklama

Roztomilé, líbezné dřevěné domky na nářadí nejsou každému po chuti a zejména, určitě se nehodí do pěkně nadizajnovaných moderních zahrad. Naštěstí je i jiná možnost.

Pokud vám romantické zahradní domky nesedí ke stylu zahrady, může být lepší volbou například moderní zahradní domek, který uskladní nářadí, kola, člun, sportovní potřeby … Tento navrhli architekti ze studia SHED a nutno uznat, že se jim vydařil nejen po estetické, ale i praktické stránce.

Nízká dřevěná stavbička ladí s jednoduchostí zahrady, s posuvnými dveřmi se snadno manipuluje a má rafinované tajemství: otevírá se totiž z obou stran! Polovina domku, orientovaná do zahrady, slouží k uskladnění zahradního nářadí, květináčů a jako praktická krytá stanice i tehdy, když venku prší.

Druhá polovina se otevírá směrem ke garáži – a slouží k uskladnění sportovních potřeb. Takto se majitelem mnohem snadněji v domečku udržuje pořádek.

Dveře se z obou stran posouvají na pevných železných kolejích, které poslouží i jako hrazdy na houpačku nebo stojany na venkovní osvětlení, když se v zahradě koná párty.

Reklama