Nádherná stylová chata

0
51
Reklama

Tato nádherná chata se skrývá nedaleko finského městečka Porvoo. Když se posadíte do obývacího pokoje a zahledíte ven, okouzlí vás krásná severská příroda.

Pokud si myslíte, že jste viděli už spoustu krásných skandinávských interiérů, podívejte si tento malý dřevní dům ve Finsku a vzbudí ve vás touhu bydlet v něm. Rustikální dřevo, průmyslový dekor okořeněné romantickými detaily v interiéru kombinuje pohodlný životní styl s okouzlující přírodou kolem. Jezero, ve kterém si můžete zaplavat po večerně sauně. Nekonečné lesy, kde se můžete celé dny procházet a nepotkáte živou duši. Ráj pro odpočinek.

V harmonii s přírodou.

Interiér chaty není velký, má 69m2. Z větší části je otevřený a nabízí vše, co celá rodina potřebuje. V přízemí je velký společenský prostor s krbem, jídelnou a menší kuchyní. Po dřevěných schodech vyjdete na patro se dvěma ložnicemi. Všimněte si dekorace a nábytek. Jen ojediněle najdete nějaký modernější kousek. Dům na samotě není o luxusu a okázalém stylu, ale hlavně o harmonii s přírodou. Chatu lemuje prostorná terasa a třešničkou na dortu je finská sauna vytápěná dřevem, která stejně jako terasa a obytné místnosti domu nabízí krásné výhledy do okolí.

Reklama