Největší trendy v bytovém designu tohoto roku

0
11
Reklama

Rok 2016 je v plném proudu. Po krásném létě jsme si ani nestihli všimnout, jak rychle se do ovzduší dostává podzim, ale stále je dostatek času zachytit ve svém domově něco z horkých trendů letošní sezóny.

1. Vyhřívaná příjezdová cesta

Už to není jen o vyhřívání interiérových podlah. Na řadu přišla praktická pomoc zejména pro ty, kterým každou zimu dělá problémy zledovatělá příjezdová cesta ke domu. Představte si už žádné odhrabávání sněhu a nastupování auta smykem vpřed.

2. Květované sedačky

Pro odvážnější zvolili v této sezoně designéři velké, kvetoucí květiny jako vzor pro naše sedací soupravy. Ty vyniknou zejména v jemnějších interiérech s minimalistickým zařízením. Kromě velkých vzorů také doporučují sahat po výrazných podkladových barvách, jakými jsou oranžová, růžová nebo tyrkysová.

3. Dvojí skříňky

Neobejdeme ani kuchyni. Zde je nejnovějším trendem kombinace dvou dekorů kuchyňských skříněk. Pokud se vám to zdá bláznivý nápad, zkuste najít tu správnou kombinaci vzorů a barev a určitě tuto neobvyklou volbu neprohloupíte.

4. Mramor

Spousta skvělých nápadů na dekor a design vašich prostor vám přinášíme každý týden. Tuto sezónu mimořádně letí mramor. Ať už přírodní nebo falešný mramorový povrch v detailech přinese do místnosti nádech luxusu a zchlazení.

5. Obývací pokoje bez techniky

Designéři se shodují, že prostor může vypadat šikovně i aniž by byl přeplněný nejnovější technikou. Takže žádný televizor, počítač, zda hi fi sestava. Chceme přece čas trávit kvalitně a ve společnosti své rodiny viďte?A na to přece nepotřebujeme kopu kabelů.

6. V centru dění krb

Znovu je to o příjemné atmosféře, kterou chceme do interiéru vpustit. Souvisí to zejména s předešlým bodem, kdy je technika v místnosti nahrazena takovou příjemnější alternativou.

7. Matné povrchy

Trendem minulého roku byly metalické odlesky povrchů. Rok 2016 se však nese v matném designu doplňků. Doporučují se kombinovat právě s lesklými, zlatými, či měděnými povrchy a váš interiér díky nim určitě zazáří!

8. Koupelny jako obýváku

Strohé a studené prostory pryč. Designéři do koupelen ukládají pohodlná křesla, zdobí jejich kyticemi řezaných květin, podlahy jsou teplé a místnost plná slunce. Hned je relax ve vaně o level výše.

o_gallery-1432070058-ajp-1005

Reklama