Netradiční WC

0
46
Reklama

„Neviditelná“ toaletní mísa? Skvělý nápad do koupelen, které mají ambici působit elegantně či jako relaxační oázy. V nich může keramická mísa svým účelem i tvarem působit rušivě. Designéři se proto rozhodli decentně ji ukrýt, čímž ji povýšili na dekorativní prvek.

Útulná koupelna

Toto řešení je ideální do koupelny, která je propojena se záchodem.Místnost díky ní působí upraveně a útulně. Elegantní kus nábytku připomíná City life z masivního dřeva od německého výrobce sanity.Dřevěný povrch ladí s ostatním koupelnovým nábytkem. Po odklopení vrchní desky se ukáže pravý účel lavice. Klozet je zapuštěna do poloprůhledné skleněné desky a její součástí je držák na toaletní papír a záchodová kartáč. Spodní nasvícení vytváří zajímavou světelnou atmosféru při nočních „návštěvách“ toalety.

V kombinaci s bidetem

Moderní domácnost si koupelnu bez bidetu už ani neumí představit.Proto potěší informace, že na trhu je v lavicovém provedení spolu s toaletou. Závěsná lavice G-Full pochází z italské dílny a ocení ji i ti nejnáročnější uživatelé. Přímo v lavici se kromě celokeramickou bidetu a WC nacházejí pochromované kohoutky a splachovací tlačítka.Součástí sortimentu je boční police a „noha“ na zakrytí odpadu. Vrchní deska může být bílá nebo v dřevěném dekoru.

Nerezová lavička

Skříňku na boty připomíná lavicové WC z nerezové oceli na nožičkách.Jejím autorem je designér Troy Adams, který ji vytvořil pro amerického výrobce. Na rozdíl od jiných typů lavicových WC se dřevěný panel, který zakrývá záchodovou mísu neodklápějí, ale odsouvá. Používání toalety je tak ještě jednodušší a praktičtější. Dřevěná deska je vyhotovena z kvalitního exotického dřeva, které je mimořádně odolné vůči vlhkosti a velmi dekorativní (eben, teak, wenge, zebrano). Boční skříňka slouží k ukládání toaletního papíru, čisticích prostředků, případně si do ní můžete nechat rozečtené knihy či časopisy.

81B-CityLifeWC2

Reklama