Nový televizor na obzoru? S našimi radami se neztratíte

0
1
Reklama

Koupě televizoru nemusí být pro mnohé z nás tou nejjednodušší úkolem. Pokud patříte mezi lidi, kterým dělá problém zorientovat se v množství funkcí a nových technologií smart televizorů, přečtěte si naše tipy. Díky nim můžete při výběru nového zařízení nasměrovat svou pozornost tam, kde je to nejdůležitější.

Kvalita obrazu na prvním místě

Při koupi nového televizoru jsme často nuceni dělat kompromisy. Nikdy však nepoľavte ze svých požadavků, co se týče kvality obrazu. Na trhu jsou již zařízení, díky kterým můžeme vidět 100% věrné barvy k nerozeznání od skutečnosti. Prostřednictvím těchto televizorů máte možnost vidět mnohem hlubší černou a bílou, což představuje zcela novou dimenzi sledování televize.

Gigantická úhlopříčka

Velikost obrazovky je už na první pohled něčím, co udělá váš obývací pokoj luxusní. Při výběru televizoru doporučujeme pořídit si minimálně 49-palcovou úhlopříčku. Pokud chcete vaše návštěvy skutečně ohromit, sáhněte po rozměru 88 palců, který umocňuje zážitek srovnatelný se sledováním filmu v kinosále!

Na zorném úhlu nezáleží

Máte rohovou pohovku, ale každý v domácnosti chce sledovat televizor jen z místa, ze kterého vidíte obrazovku přímo před sebou? Televizory Samsung řeší problém nevyužitých míst k sezení i díky technologii Quantum Dot. Barvy na obrazovce totiž díky novému materiálu (slitina kovů), zůstávají zachovány nezávisle na tom, z jakého úhlu se díváte na televizi. Vše však záleží od osobního vkusu a preferencí.

Neviditelný kabel

Přestože se snažíme svou domácnost udržovat pedantně uklizenou, věčný problém nastává, když nevíme, kam schovat všechny ty televizní kabely. Samsung proto své nové modely vybavil tzv. „Neviditelným“ kabelem, který propojí váš televizor s ostatním příslušenstvím do jediného multifunkčního zařízení.

Reklama