Svěžest do života

0
5
Reklama

Vpusťte do svého bytu čerstvý vzduch. S promyšlenou kuchyní SYKORA, tím nejlepším, co nabízí exkluzivní linie spotřebičů Miele as know-how odborníků z kuchyňských studií DOMOSS.

Kuchyň Pure / Moderna od SYKORA je čistokrevné spojení designu, estetiky a funkčnosti, které vás neomrzí. Kuchyň, ve které nic nechybí ani nic není navíc. Na první pohled vás dostanou dřevěné povrchy z dubového dřeva s přiznanými uzly, které v prostoru vytvářejí útulnost a pocitové teplo. Matná bílá barva je nositelkou čistoty, opticky zvětšuje a prosvětluje prostor, díky čemuž bude vaše vysněná kuchyň záviděníhodným královstvím.

Všimněte si bezúchytkové otevírání dvířek a příjemné osvětlení ve spodní části skříněk, které zaručuje maximální komfort používání. Linka je doplněna keramikou v odstínu Basalt Gray, která perfektně kontrastuje s teplým dřevem. Desetiletí zkušeností, prvotřídní materiály a cit pro detaily, to jsou kuchyně SYKORA.

Spojení, které vám zaručí spokojenost

Kuchyň Pure / Moderna od SYKORA je mimořádně vhodná i do prostor se spojenou kuchyní s jídelnou a obývací částí. Nikde nic nepřekáží, čisté linie působí úhledným dojmem a využity spotřebiče značky Miele do konceptu unikátní zapadají. A nejen to. Jsou promyšlené i zevnitř. Konvektomat Miele splní všechny vaše přání. Nabízí všechny výhody parní trouby: potraviny si zachovávají svou chuť a šťavnatost, nenarušuje se jejich struktura a zachovávají se vitamíny a minerály v maximální možné míře.

Tento způsob tepelné úpravy pokrmů je mimořádně vhodný pro milovníky zdravého životního stylu i malé děti. Všechny své schopnosti předvede při kombinované přípravě pokrmů, kdy využívá kombinaci vlhkosti a suchého horkého vzduchu, která zejména při pečení zaručuje perfektní výsledky.

Pečte vše najednou

Při automatické přípravě menu můžete navzájem kombinovat až 3 automatické programy pro různé potraviny. Teplota, čas přípravy a pořadí pokrmů určí trouba automaticky. Také vás informuje, kdy a do které úrovně třeba jednotlivé složky menu vložit, aby bylo vše hotové v konkrétním čase. Můžete tak připravit celé menu bez stresu as perfektním načasováním. V parní troubě Miele s funkcí pečení můžete vařit až na 3 úrovních současně – dokonce i různá jídla. Při vaření v páře se ani pach ani chuť nepřenášejí na ostatní jídla. Díky tomu můžete najednou připravovat kompletní menu pro celou rodinu.

Přenechejte zařizování vaší domácnosti těm, kteří je už zařídili stovky. Vyplatí se to. Roky zkušeností jim pomohou odhalit každý dispoziční detail, který laické oko přehlédne, neustálý přísun novinek zase zaručí, že ve vaší kuchyni budou použity nejmodernější technologie a prvotřídní postupy. Spolehněte se na designérů z kuchyňských studií DOMOSS. Spolu s týmem odborníků se postarají o kompletní realizaci od prvotního návrhu až po samotné poskládání kuchyně přímo u vás doma. S přizpůsobením se vašim představám společně vytvoříte kuchyni vašich snů.

Reklama