Obložte vanu panelem

0
38
Reklama

Krycí panely na vany jsou rychlejší řešení než obezdívka. Jsou elegantní, designové, nabízejí vizuálně čisté řešení a bez spár. A montáž probíhá suchou cestou.

Podle barvy, dekoru či povrchu jejich přizpůsobte vzhledu koupelny. Co se materiálu týče, nejčastěji se setkáte s akrylátem a dřevem. Místo za panelem lze dokonce využít jako odkládací plocha pro čisticí prostředky, ale pozor, panel tomu musí být přizpůsoben. Vyráběné jsou přímo na rozměry a tvary van, nebo na míru ke konkrétní vaně, dokonce i k obloukovým či samostatně stojícím.

Přednosti krycího panelu

Montáž je rychlá a bez mokrých procesů. Jejich největší přednost je, že tak jistě, jak rychle se osadí, tak se i v případě potřeby jednoduše demontují. Bez problémů se dostanete k sifonu nebo vyměníte vanu. Vhodný je především pro masážní vany, aby se usnadnil přístup k motorkem v případě servisní kontroly nebo poruchy.

Montáž panelu

Jak se montuje hotový zakoupený panel? Vana se osadí do roviny na výškově nastavitelné nožičky. K tělesu vany se připevní závitové tyče. Pod okrajem vany z vnější strany jsou úchyty, něco na styl kolíčků na prádlo, a do nich se panel zachytí.Aby lépe držel, může se ještě boční hrana přilepit ke zdi.

201210-top_foto1-bo8we

Reklama